Demokraatit liian tyhmiä edes väärentämään, buAAH!

4

112

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Demarit laittoivat liian överiksi väärentämisensä ja paljastuivat nolosti.

      Huvittaa jo etukäteen se vitutuksen määrä, kun Donald SUURI valitaan uudestaan presidentiksi ja nippu demareita valitaan vankilaan.

      BUAHAHAHAA!"!

      • Anonyymi

        Rouva Jessie Jacob, Detroitin kunnan virkailija (luultavasti siis puoluekannaltaan demokraatti!) antoi luvan kertoa "vaalivirkailijavalmennuksesta".
        Äänestyskoppeihin voi mennä neuvomaan ketä pitää äänestää. Ei saa pyytää nähtäväksi ajokorttia. Pitää sallia tuplaäänestys. Takautuvastipäiväys vielä 6.11 tulleisiin posiääniin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Rouva Jessie Jacob, Detroitin kunnan virkailija (luultavasti siis puoluekannaltaan demokraatti!) antoi luvan kertoa "vaalivirkailijavalmennuksesta".
        Äänestyskoppeihin voi mennä neuvomaan ketä pitää äänestää. Ei saa pyytää nähtäväksi ajokorttia. Pitää sallia tuplaäänestys. Takautuvastipäiväys vielä 6.11 tulleisiin posiääniin.

        Voi sitä kyrpiintyneisyyden määrää ja millainen poru siitä taas tulee, kun Trump voittaa.

        Ei väliä, vaikka koko Suomi suljetaan, kun voi netistä seurata USA:n menoa ja Trumpin voitonjuhlia. Olen täydentänyt jo ruoka- ja juomavarastot sekä hankkinut uutta elektroniikkaa, valtavan teräväpiirtonäytön yms.

        Maiskis! Tuleepa mukava Joulu ja Uusi Vuosi! 4 MORE YEARS!


    • Anonyymi

      No voi patalan riska taas...........................!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      39
      4831
    2. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      17
      3622
    3. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      69
      3433
    4. Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"

      Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L
      Maailman menoa
      100
      2784
    5. SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa

      SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral
      Maailman menoa
      86
      2660
    6. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      28
      2597
    7. Anteeksi T

      Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa
      Ikävä
      16
      1623
    8. En mä tahallani ole näin hankala.

      Mulla oli kuusi vuotta sitten vähän samanlainen tilanne ja se päättyi huonosti. Ilmeisesti kuvittelin kaiken silloin ta
      Ikävä
      16
      1386
    9. Harmittaako että

      Annoit niin paljon positiivista huomiota ja rakkautta kaivatullesi
      Ikävä
      152
      1311
    10. Harmittaako mies, että yhteys katkesi?

      Olisitko halunnut, että olisi säilynyt jonkinlainen yhteys vai oliko parempi polttaa sillat takana?
      Ikävä
      179
      1272
    Aihe