Ainoastaan persut uskaltavat tehdä sen mistä valta (vale-) mediat vaikenevat! Me paljastamme Trumpin, alt-rightin, Qanonin ja nationalistien kanssa että Korona on vain nuha ja eliitin ja deepstaten salaliitto, 5g:n avulla tehty aivopesu!! Kiitos persut kun paljastatte tämän, kansa palkitsee massiivisella äänivyörllä!!
Persut paljastaa korona-hoaxin!
9
77
Vastaukset
- Anonyymi
Uskon, että Trump saa Nobel-palkinnon, koska onhan itse Huhtasaari sitä ehdottanut. En tiennyt Qanosta mitään ennenkuin Huhtasaari jakoi heidän twiittinsä. Itse äänestän persuja ja annan päälle vielä ennakkoääneni.
- Anonyymi
Saihan Obamakin rauhan-Nobelin sotimalla, niin miksi ei Trump saisi rauhan-Nobelia solmimalla rauhansopimuksia? haha. Onko Trumpilla väärä uskonto ja väärä ihonväri?
- Anonyymi
Koronan varjolla Demarit pääsevät täyttämään unelmansa täysin fasistisesta holhousvaltiosta. Herätkää!
- Anonyymi
Hyvä ,kiitokset sydämen pohjasta . Minulle tehtiin covid - 19 diagnoosi , mutta tämä helpottaa , minulla ei olekaan koronaa. Olen vain luulosairas. Vielä kerran kiitos . Kyllä trumpille olisi syytä se nobel-palkinto antaa. Jos ei rauhan nobelia , niin voisko perustaa uuden nobel luokituksen ; totuudenpuhujan nobel ?
- Anonyymi
Ainoa mitä tässä paljastuu, on äärivasemmistolaisen palstamölisijän tyhmyys.
- Anonyymi
Ainut mikä tässä paljastuu , on se ihme , että aloittaja saa kulkea ns vapaalla jalalla .
- Anonyymi
Kiitos Mestari että paljastat Hoaxin!!!
- Anonyymi
Ei tarvitse olla ruudinkeksijä ymmärtääkseen, että eu on tilannut kiinalta kauheuksia, joilla saadaan kansat sekasortoon ja eu mielivallan alle.
- Anonyymi
Kun haluat tietää , kuinka sekaisin ihminen voi olla , niin tänne lukemaan kommentteja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse764558Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093803Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1493531Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.442004Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575711928Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891239- 1281078
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1371003- 57943
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä25857