Joseph Paul Watsonilta loistava YT-video. Watson ennakoi lisää sotia, pommituksia, kaaosta Lähi-Itään ja samalla pakolaisuutta Eurooppaan.
Onko "vasemmistoliberaalit" nyt tyytyväisiä? Tätäkö te halusitte?
J.Paul Watson: "Bidenin kabinetti täynnä sotahulluja"
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Valevasemmisto täynnä humanitäärisiä imperialisteja.
- Anonyymi
Biden ja Kerry ovat jo vanhoja sotarikollisia Obaman hallinnosta. Ukraina, Syyria, Libya, Iraq, Afganistan. Ovat tappeneet kristittyjäkin Ukrainassa ja Syyriassa
- Anonyymi
Ulkoministeri Blinken taitaa olla juutalaisten lapsi? Taatusti himoitsee jo pommituksia Syyriassa, Irakissa, Libyassa, Iranissa ja ties missä.
- Anonyymi
Janet Yellen ja John Kerry myös. Kerryn oikea sukunimi on Kohn
- Anonyymi
Sotakiimaisin kabinetti vuosikymmeniin.
- Anonyymi
Umpimähkäsiä pommituksia ja "mission accomplished" kaltaista hönöilyä.
Onko tämä se aloittajan vireo? https://www.youtube.com/watch?v=o8-OtyUb9ok
- Anonyymi
Edistyksellisten liberaalien into pommittaa eri maita on ällistyttävää. Mistähän se tuollainen "humanismi" oikein kumpuaa?
- Anonyymi
Kaikille muille paitsi vasemmistolaisille tämä ei ole yllätys. Demokraattinen puolue tuottaa kaikkein pahimmat ja julmimmat imperialistit ja ihmisvihaajat joilla on tosin humanistin valekaavut yllä.
- Anonyymi
Nyt pitää sitten alkaa asennoitua suurvaltojen väliseen kylmään sotaan. Trumpin kaudella oli rauhallista mutta sen arvo ymmärretään myöhemmin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen244372Riikka se jytkytti BKT:stä nyt 0,3 prosenttia pois
Ja vain kolmessa kuukaudessa! Vuositasollahan tuo tarkoittaa reilun prosentin pudotusta. Pärjäisi varmaan lasketteluss144128Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2283787Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman273058Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.132766SDP haluaa LISÄÄ veroja bensa-autoille!
Sdp:n vaihtoehtobudjetti esittää polttomoottoriautoille lisää veroja Sdp esittää tuoreessa vaihtoehtobudjetissaan verot522761Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä1082718"Purra löylytti oppositiota", sanoi naistoimittaja Pöllöraadissa
Kyllä, Purra tekee juuri sitä työtä mitä hänen tuossa asemassa pitää tehdä, hän antaa oppositiolle takaisin samalla mita412397Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling672361K-kauppa on liian kallis. Ei voi S-ryhmäläinen siirtyä tuonne asiakkaaksi
Hintatason ero K-kauppojen ja S-markettien välillä on niin suuri, että S-market ei juurikaan menetä asiakkaitaan K-ketju991876