STUBBI AIVAN PIHALLA

Stubbi esitti Kirsi Pihaa Helsingin pormestariehdokkaaksi.
Todella huono ehdotus, Anni Sinnenmäkikin olis parempi, vaikka hän on mielestäni kuin unestä herännyt piipittäjä.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikö Helsongissä ole miehiä, vai miksi noita akkoja tyrkytetään vaativille paikoille. Yksi mies vastaa kymmentä naista.

Äänestä

Pihalla on orvot sivistyneet räksyttäjät

Äänestä

Hirvittävä ihminen. Aikoinaan äänesti eu:ssa eläinkuljetusten puolesta. Eläinkuljetuksissa näitä lehmiä sullottiin kreikassa laivoihin, puhkottiin silmiä ja tungettiin keppejä perseeseen. Raha menee kaiken edelle. On myös yhtä hullu mamuttaja kuin tämä Sinnemäki.

Äänestä

Hei,mehän rikastutaan tällä on ollut aina ihan pihalla.
Oikein Suomen etujen ajaja.

Äänestä
  • Kaukana siitä. Saatte stadiin muslimien eläinten teurastusjuhlat kadulle jos tästä Pihasta tulee porkku. Tuotantoeläin on tuotantoeläin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kaukana siitä. Saatte stadiin muslimien eläinten teurastusjuhlat kadulle jos tästä Pihasta tulee porkku. Tuotantoeläin on tuotantoeläin.

    On Helsingissä hyvännäköisiäkin naisia, joista voisi tulla pormestari. Hallituskin on hyvä suomalaisten mielestä, kun sielläon par hyvännäköistä mimmii. Muilla avuilla ei ole merkitystä.
    Piha saa jäädä pihalle

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Stubbi esitti Kirsi Pihaa Helsingin pormestariehdokkaaksi.
Todella huono ehdotus, Anni Sinnenmäkikin olis parempi, vaikka hän on mielestäni kuin unestä herännyt piipittäjä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu