Haetaan aktiiviseen ja tuhmaan kik-ryhmään uusia kasvoja, erityisesti naisista. Ryhmässä on hyvä yhteishenki ja avoin ilmapiiri. Ryhmässä voit puhua tuhmia, seksistä yleisesti, vaihdella ja katsella kuvia ja paljon muuta. Kuvien vaihtaminen ei ole pakko, ja naiset saavat paljon huomiota halutessaan.
Ryhmä on vain täysi-ikäisille.
Littyä voitte laittamalla kikissä yksityisviestiä, tai linkillä alta.
kik: orjaksesi
linkki: kik.me/g/D693fRbmGTiBB5mThEQF-Y_Wfak
tuhma kik-ryhmä
Anonyymi
0
7142
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomessa on meneillään boomereiden kosto
1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä1163111IPCC romahtaa
Mitenkäs tässä nyt näin kävi? Ilmastohourimoinnin tukijalka myöntää, ettei mitään ilmastokatastrofia olekaan. Eikös tääl642232Petteri Orpon kommentti persujen väkivaltaan?
Hiirenhiljaa taas on, kun Tampereella persulahkon ääriosasto pahoinpiteli kantasuomalaisen tytön. Missä on pääministeri1582168Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al431837- 1471484
Pelolla pakottaminen
Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha6241016- 100926
- 100840
- 56818
- 56749