Minusta olisi oikeudenmukaista että Helsingin Kalifaatin seuraava Kalifi olisi joku kotimainen ylhäinen. Ehdotan samalla että Pormestarin titteli muutetaan Kalifiksi että maahanmuuttajat eivät suutu ja tuntevat itsensä kotoisaksi.
Halla-Aho Helsingin Kalifiksi!
9
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Tsiigaa tätä tykkii beibe 💪 😘
- Anonyymi
Olen muuten melkoisen varma että Jussi Halla-aho kääntyy vielä islamin uskoon. Hänellä on jo taipumukset ottaa itselleen jalkavaimoja.
- Anonyymi
Sehän olisi varsin johdonmukaista henkilöltä joka on suomen tunnetuin islamofoobikko
- Anonyymi
PS on arvo konservatiivinen puolue,eikä
se aja epänormaliutta.Työtä,asunto,ruokaa
ja hyvä tulevaisuus ,siinä valttikortit millä
PS pärjää. - Anonyymi
Mitenkäs Jani Toivola? Olisi todellinen musta hevonen.
- Anonyymi
Onko taas Halla-aho ainoa pormestariksi hakeva? Se on harmi, sillä hän itse kertoi medialle, miksi hakee pormestarin virkaan, vaikka tietää jo, että ei siihen pääsisi.
Ainakin vihreät olis kauhuissaan ja demarit vaihtais taas istumapaikkoja eduskunnassa, jos Halla-ahosta tulisi posmestari!- Anonyymi
Aloitus on hyvä. Halla-aho kutsui muuttajat 2015, joten miksi ei olisi heidän Suuri Johtajansa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloitus on hyvä. Halla-aho kutsui muuttajat 2015, joten miksi ei olisi heidän Suuri Johtajansa?
Haha, kyllä kirvelee kun Kokoomus kutsu
- Anonyymi
Leipäjonot, se on meidän hallituksemme salaisesti ylläpitämä harrastus. Ei Hesa sellaista kavahda. Vihreä ja demukka apulaispormestareina, se on hyvä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658