Mun tulee aina mieleen kun näen sen kiiltävän naaman että sillä on varmaan hirvee hiki ja kuuma. Sekä hiuspehko kuumentaa lisää ja haiseekin hielle. Vartalo kun ei ole mikään langan laiha niin tulee mieleen että sillä on jotenkin vaikea olla. Ehkä tämä mielikuva tulee tuosta kiiltävästä naamasta. Huulet sentään jo vähän paremmat mut aikaisemmin nekin kun meni ristiin niin oli ahdistava katsoa sen ig storyja
Mitä mieltä olette rosanna kulusta?
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
eikös se ihan onnellinen oo varsinkin nyt kun on löytänyt rikkaan miehen..ei oo paljon helsingissä näkynyt.
Aika usein näin se keskustassa --ei sen naama kiiltänyt livenä mutta muuten aika silleen hyvässä lihassa.
Kaunis minusta ja muodokas.
Rosanna on kaunis
Mä en voi sille mitään, mutta mulle tulee hänen kuviaan katsoessa (etenkin nenää) mieleen perunapelto, perunankukka ja ne savolaisittain tehdyt huumoripostikortit.
Samat sanat, miss stadi lyllerö. olikos tää vähän aikaa huume keisarin heila. Ei vielä lapsia ole suunniteltu, viikon tuntemisen jälkeen kommetti.
Tavallisen näköinen pallinaama kävisi kyllä savolaisesta ,en tiedä mistä on kotoisin .
Kulju näyttää siltä että alkoa on kulunut, sen verran pöhöttynyt naama
Kaikki käy kunhan paksu lompakko, huumediilereistä lähtien, esim Ranta Aho
Mitä hikisenlikaisern tulee niin vilkaiskaspa Sara Siepin stooria eiliseltä! Tuon oranssinaaman rinnalla trumpkin kalpenee kateudesta!
Sara Sieppi on toinen hikinen muija
No kun kerran kysytään niin kaunishan hän ei ole. Se mistä tykkään pohjautuu enemmän hänen luonteeseen. On hyvin avoin ja kova tyyppi tekemään töitä menestyäkseen.
Mitä tarkoittaa rosanna kulu? Jos tarkoitat henkilöä niin nimet kirjoitetaan isoilla alkukirjaimilla. Sen lisäksi taitaa sukunimikin olla väärin kirjoitettu.
Sinua äidinkielenopettaja aina kaivataan täällä