Kanta rna-rokotteisiin

Ootteko selvittäneet ystävien ja tuttavien suhtautumista ko. rokotteeseen?
Samanmieliset viihtyvät keskenään paremmin.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mielestäni rna-rokote tulisi lisätä tupakkatuotteisiin T:hiihtäjä 47 härmästä

Äänestä

USA:n tartuntavirasto (FDA) myöntää koronarokotteen tuoteselosteessa: Mahdollinen sivuvaikutus "kuolema"

Äänestä
  • AstraZenecan COVID-19 rokotteessa on käytetty abortoitua sikiötä, toivottavasti Suomeen ei osteta tätä rokotetta. Rokotepaketin tuoteselostus oli kuvattuna videolle ja jos kiinnostaa tarkistaa niin sen voi etsiä täältä; www.rapsodia.fi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ootteko selvittäneet ystävien ja tuttavien suhtautumista ko. rokotteeseen?
Samanmieliset viihtyvät keskenään paremmin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu