Ylihuomenna valitsijamiehet sinetöivät Bidenin presidenttiyden

Ehkä Trump ymmärtää sen jälkeen vihdoin lopettaa omasta "voitostaan" sönköttämisen ja itsensä nolaamisen. Ehkä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja Bidenin viran alettua Trump ja lähi perhe pidätetään useista rikoksista .

Äänestä

Eivät sinetöi. Äänestävät kyllä. Perehdy hiukan prosessiin.

Loser Trump yrittää vielä senaatin ja kongressin istunnoissa kumota eri osavaltioiden tuloksia. Onnistuisi helposti, jos enemmistö kannattaisi. Nyt joudutaan äänestämään joka kohdasta ja kuluttamaan aikaa yhden päivän verran vajaa tunnin asemasta.

Äänestä
  • Puolue tulee laittamaan yksittäiset häiriköt kuriin eikä lähde pelleilemään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ehkä Trump ymmärtää sen jälkeen vihdoin lopettaa omasta "voitostaan" sönköttämisen ja itsensä nolaamisen. Ehkä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu