Minä olen tehnyt havainnon että punaiset ovat tulleet hellareiden palstalle. Kuinka se nyt niin on käynyt? He puhuvat Trumpia vastaan, he puhuvat perinteistä kristillistä avioliittokäsitystä vastaan, he kannattaa haittamaahanmuuttoa, he kannattaa liittovaltiota. Kaikkia niitä asioita vastaan jota vastaan uskovat ovat.
Punaisten invaasio
Anonyymi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Korjaus. Siis he kannattaa kaikkia niitä asioita joita uskikset vastustaa.
Tein sen havainnon myös että niinsanotut uskovat vastustavat Trumpia joka siunaa Israelia. Tämä on kaikkein käsittämättömin asia.
Jos ihminen sanoo olevansa uskova, hänen kaiken järjen mukaan pitäisi kannattaa Trumpia joka siis siunaa Israelia. Mutta ne "uskikset" kannattaakin kommunistia.
Tämä on uskomattomin asia näillä palstoilla. Uskovaisen ei kuulu kannattaa kommunismia joka on tappanut sata miljoonaa ihmisiä.
Sitten he kaiken tämän lisäksi tykkäävät eräästä uskonnosta joka on tappanut enemmän väkeä kuin kommut yhteensä.
No, ihmeelliset ovat ihmisen touhut näinä lopun aikoina.
Persuja he vastustaa kuin ruttoa jotka tekevät juutalaisille hyvää. Tämä on myös uskomatonta.