Vanhasen salarakas elää ja voi hyvin!

Sitä saa mitä tilaa!

Surullista seurata Matin perheen hajoamista.

Sitä saa, mitä tilaa...ehkäpä Matistakin parisuhdelain mukainen meno olisi mukavampaa, vaikka Sauli Niinistön kanssa, kun ovat olleet/ovat samoilla linjoilla...siinä se tsunamin salarakas on!
4273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olet ymmärtänyt väärin tai kirjaimet ovat menneet sekaisin. Matin kiinnostus on aivan muualla kuin naisissa. Todellisuudessa Matilla on ollut salaraksa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Salaisuus paljastuu kirjoitti:

Sitä saa mitä tilaa!

Surullista seurata Matin perheen hajoamista.

Sitä saa, mitä tilaa...ehkäpä Matistakin parisuhdelain mukainen meno olisi mukavampaa, vaikka Sauli Niinistön kanssa, kun ovat olleet/ovat samoilla linjoilla...siinä se tsunamin salarakas on!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu