Katsoitteko Ylen TV1 uutisista miten Ruotsissa rikolliset hallitsevat jo isoja asuinalueita. Tätäkö haluatte Suomeen tuolla järjettömällä suvaitsevaisuudella ja haalimalla noita ulkomaalaisia sopeutumattomia rikollisia yhä vain lisää Suomeen.
Tämäkö on viherpunavassarien, sitä ihanaa Unelmahöttöelämää tulevaisuudessa Suomessa ?
Tämäkö on viherpunavassarien, sitä ihanaa Unelmahöttöelämää tulevaisuudessa Suomessa ?
Vastaukset 18
Vanhimmat
Eteenkin entisen Itäblogin alueelta tulleet rikolliset terrorisoivat Ruotsia.
Joo YLE n reportterille meinas käyvvä kehnosti!Noi mafioosat pitää kaupunginosa jo omana kaliinaan!No eihän siellä kantaruottalaisia asu ku eivät haluu maksaa suojelurahaa eli tulla murhatuksi!
Siis kalifinaan kas isis onki siirtynyt Tukholmaan ja pikkuhiljaa ne kait nappaaa koko Stokiksen ja sitte kantaruottalaiset muuttaaki Hesaan!
Onko Afrikka ja Itämaat arabeineen itäblokin maita.
Eikun itäblogin ja entisen.
Tuhottu maa. Käsittämätöntä että tälläistä annetaan vapaaehtoisesti tapahtua ja vielä rauhan aikana.
Kansa on niin flegua ettei välitä mistään. Täällä palstolla hieman puivat nyrkkiä ja hammasta yhteen. Siihen se jääkin. Jos joku järkkäisi miekkarin hallitusta sekä etenkin vihreää puoluetta vastaan, minä lähtisin mukaan.
Tuossa katsomista. Miettikää millainen puolue on hallituksessa ja muut siunaa sen anarkismin.
https://www.youtube.com/watch?v=1Lnf0e7UFEI
Ne alueethan olisi aikanaan voinutkin perustaa Kolmården Wildlife Parkin yhteyteen?
Vihreät tätä tekee meillekin.
No onhan maassamme paljon toreja ja alueita jotka voidaan sovinnolla luovuttaa maahanmuuttajien alueiksi. Ja sitä paitsi tämä kantasuomalaisten määrä vähenee koko ajan.
Täällä oli hyvä tilanne nin kauan kun huumepoliisi johti maamme huumekauppaa...
Samaa puolueet haluaa tänne ja kansa äänestää. Mitä se kertoo kansasta?
Humanitäärinen ja moraalinen auttamisenhalu on vienyt Ruotsin tuhon tielle. Sama uhkaa Suomea.
Milloinkohan vihreät punaisten avulla alkavat hyysäämään rottia? Näitähän vainotaan kaikkialla ja myöskin meillä.
Somalit rakensi meidän talot joten kyllä ne saa ne räjäyttääkin.
Meidän talot rakensi suomalainen firma suomalaisella työvomalla. Ei ollut ulkomaalaisia työmaalla ollenkaan.
Siellä hallitsee rikkaus
Voisivat siirtyä suoraan poliittisen toimintaan