Muu muu mustikkaa syöppäs mustikkaa se tulee kun muodossa ajan menneen kiinteä olemus löytyi hyllystä ja samassa fannya vastapäätä alkoi näkyä ärtyisät jalat, joiden asennosta päätellen on aika napsauttaa pannu ja astiat miten sattuu. Että sitä työnsarkaa olisi vielä pirtin vierellä totesi eeva että mitäs tässä sunfa sunfa sunf sunf kun pitäisi mätisäkit saada kantapään yli edemmäs, jotta iloinen mutta samaan aikaan totinen olevainen osa tilanteen olevaisuutta voisi ryhdistäytyä. Kuule marjatan ääntä että pitäisi ottaa se kaulin ja liikkeitä tutumpaan tapaan sanoi auli tästä kaikesta, kun heijastuksesta heijastunut sai hänen suunsa apposen auki. Murr näinhän se tietysti on siirin harjatessa ja vertaillessaan itseänsä oikean tilanteen omahahmoon hänen täytyy muuttua ja saada menetetty aika takaisin jynssäämällä elvin räteillä entistä ripeämmin lautaa vasten. Jotta helga ei erehtyisi työntahtiin liikkumaan hänet murdok, murdok, murrrrdok toiseen olevaisuuteen vetävässä liikehdintäpaikka olevaisuudessa eri tavoin. Sen varmistaakseen hän on ripeänä joka paikassa yhtäaikaa, jotta näkisi viereisen viistoon kaareutuvan varatilanteen kautta työskentelyn sylvi silviisii mukaisesti. Ettei hildan virkatuista hampaista muodostuisi lause että siskot nyt takaisin töihin. Iltasamppanjaa, iltasamppanjaa, jalkaa tömistäen karjakko sai ajatuksen hypähtää toisen huomatun olevan vierelle, josta heidän oli mahdollisuus kutsua tapahtuma, joka estäisi heidän liikkumisen vastarannalle, kun meillä on nämä omat työt.
Kuule, luoksemme jäljet lattian meidät vievät
Anonyymi
6
209
Vastaukset
- Anonyymi
luu
- Anonyymi
Luu ja luu. Kyllä luut tiedetään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luu ja luu. Kyllä luut tiedetään.
luu
- Anonyymi
Voi jeesus mitä lätinää. Voititko paljonkin veikkauksen peleistä?
- Anonyymi
Ei hvetti minkälaista juttua.
- Anonyymi
Heissan!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2183174Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3002748Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.751798Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e521700Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?431570- 1221366
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,101280Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171260- 1051249
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4171246