Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Doggin Lahdessa ?

Missä päin Lahen kaupungissa on hyviä paikkoja tuohon juttuun ?
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Ei missään sulle tuulitunneli

Äänestä
  • Vetele händyys idiootti

    Äänestä

  • Työnnä sinä vahverot perseeseesi ja syö tarpeeksi punaisia kärpässieniä jotta häivyt täältä vittuun.

    Äänestä

  • Minä en koskaan unohtaisi!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Työnnä sinä vahverot perseeseesi ja syö tarpeeksi punaisia kärpässieniä jotta häivyt täältä vittuun.

    Valkoset on ytmpiä.

    Äänestä

  • Sun mädät sipulit ei kiinnosta ketään. Työnnä ne vaikka perseeseesi.

    Äänestä

  • Mitäs yrität myydä 5 vuotta vanhoja mätiä sipuleita tuoreina

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mitäs yrität myydä 5 vuotta vanhoja mätiä sipuleita tuoreina

    Se oli pilaantunut erä ja pahoittelin sitä moneen kertaan, mutta hyökkäsitte silti joukolla kimppuun.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sun mädät sipulit ei kiinnosta ketään. Työnnä ne vaikka perseeseesi.

    Kurkku on hyvä useaan tarkoitukseen. Sen voi työntää erilaisiin reikiin joihin se mahtuu hyvin, ei aiheuta kirvelyä tai allergista reaktiota, ja aktin jälkeen kurkun voi myös syödä sellaisenaan. Sipulin syöntiä en suosittele ollenkaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kurkku on hyvä useaan tarkoitukseen. Sen voi työntää erilaisiin reikiin joihin se mahtuu hyvin, ei aiheuta kirvelyä tai allergista reaktiota, ja aktin jälkeen kurkun voi myös syödä sellaisenaan. Sipulin syöntiä en suosittele ollenkaan.

    Parjausta!

    Äänestä

Kysy kuukkelilta. Hakusanat koirapuisto lahti.

Äänestä

Heinolassa Lidlin parkkipaikalla käy aina viikonloppuisin kova kuhina kun kansa kerääntyy katsomaan sitä kun Heinolan kuulua Rane-setää vedetään naimaMesen takapenkillä joukolla peräsuoleen!

Äänestä
  • Muistan, että jotain sipuleita kaupitellutta palikkaa vedettiin Heinolassa joukolla pataan, niin lähtihän se sieltä itku kurkussa.

    Äänestä

  • Ja sehän innostaa sinua panemaan poroja perseeseen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja sehän innostaa sinua panemaan poroja perseeseen.

    Olet ymmärtänyt nyt asian aivan väärin päin!

    Äänestä

  • Juu, siis kyllähän hän samasta bussista nousi skottien kanssa paikalla päivääni ilahduttamaan. Toimi kuulemma tulkkina.

    Äänestä

  • Olin varma, että sinähän se olit, kuten edellisenä vuonnakin!

    Äänestä

  • Niin siinä todella kävi! Olitko sinäkin paikalla vai miten voit tietää tapahtumien kulusta niin paljon ? Skotit tietty ovat kertoneet kaikille, vaikka erikseen sovittiin, että kaikki pysyy hiljaa!

    Äänestä

Ettekös muka ole seuraa saaneet Mustan Kissan kulmilta? Jo ootta saamattomia!

Äänestä

Pikkuveskun puistossa ja myös radiomäen kentällä.

Äänestä
  • Tarkoititko siis tuollaista anonyymiä pikapanoa ?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 31 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Missä päin Lahen kaupungissa on hyviä paikkoja tuohon juttuun ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu