Al-holin tapauksen vuoksi ei Haavistoa erotettu

Anonyymi

Pekka joutaa nyt heittää ulos isis-pentuineen ja akkoineen. Vahtikoon terroristeja, jotta eivat ala kauloja katkomaan.

7

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lisää veroja Suomen kansalle. Kohta ei riitä eläkeputken poisto, vaan on käytävä mummojen ja pappojen jo olemassa oleville eläkepussukoille.

      • Anonyymi

        Kpeu junttasi läpi eläkeputken poistamisen kiristämällä hallitusasemallaan.


    • Anonyymi

      Annetaan Haavisto isis äideille ja sanotaan, tehkää mitä parhaaksi näette.

    • Anonyymi

      Kepu tunnetusti ei luota Haavistoon mutta äänestää Haaviston luottamuksen puolesta. Kepu on osaltaan vastuussa näiden "suomalaisäitien" tulosta.

      • Anonyymi

        Kepun aisankannatus katkennee äänestäjäkunnan romahdukseen, vähän vaikea uskoa, etteikö Kepunkin siunaama "pelastakaa terroristit Suomeen" nostattaisi tuntoja tavan tallaajissa, ketkä tuota "auringonlaskun puoluetta" kannattaa.

        Muistettakoon tässä vielä sekin, että nykyinen Kepun puheenjohtaja A. Saarikko kannatti taannoin julkisuudessa, että "Suomeen saisi tulla nuoria afrikkalaisia miehiä ihan mielellään" sekoittamaan pakkaa.

        Tämä lausunto tuli häneltä jossain tv. haastattelussakin, että mikäpä ihme se tältä pohjalta.


    • Anonyymi

      Ei pe*ofiilejä saa laskea lasten lähelle.

    • Pekka toimi isänmaallisesti hoitaessaan suomalaiset takaisin kotiin.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. "Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"

      Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk
      Maailman menoa
      203
      6822
    2. SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"

      Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit
      Maailman menoa
      196
      3511
    3. Mistä ihmeestä sitä viirasi?

      Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti
      Jyväskylä
      26
      3279
    4. "Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."

      Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –
      Maailman menoa
      186
      2255
    5. Partamies hoi!

      En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re
      Ikävä
      40
      1777
    6. SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle

      Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?
      Maailman menoa
      102
      1749
    7. Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä

      Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.
      Haapavesi
      116
      1472
    8. Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!

      Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1076
    9. Etkö vieläkään ole löytänyt ketään??

      😅😅😅😅😅😅😅
      Ikävä
      124
      1068
    10. Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset

      Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii
      Tv-sarjat
      18
      934
    Aihe