Relevantti tietoisku: Takapuolen voi

pakon edessä pyyhkiä talouspaperilla. Mutta muut paperit eivät hajoa vedessä vessapaperin tapaan, joten on syytä kulkea kaupan kautta.

Vessanpönttöön oksentaminen on myös oikeutettua.

https://www.is.fi/menaiset/vapaalla/art-2000007695767.html
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pitäisiköhän sun mennä kuules Tohtori Paiseen vastaanotolle? Tulee nimittäin vahva vaikutelma että takalistossa on sulla ärtynyt patti.
Sovitaanko näin?

Äänestä
  • Mitäs jos ei sovitakaan ..?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mitäs jos ei sovitakaan ..?

    Kylläpäs, on jo sovittu

    Äänestä

Kyllä nyt pitää kysyä kaikkitietäviltä ministereitä eli siis Haavistolla ja Ohisalolta. Pekka ainakin tuntee nämä peräpään asiat todella hyvin, sikäli kun ehtii kommentoida näiden isis-terroristien kotiuttamisen "kiireiden" vuoksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

pakon edessä pyyhkiä talouspaperilla. Mutta muut paperit eivät hajoa vedessä vessapaperin tapaan, joten on syytä kulkea kaupan kautta.

Vessanpönttöön oksentaminen on myös oikeutettua.

https://www.is.fi/menaiset/vapaalla/art-2000007695767.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu