Tykkään itse todella paljon antaa suuseksiä miehelle. Se antaa paljon nautintoa myös minulle. Teen sen myös loppuun asti ja mielen kaiken mitä sieltä sitten tulee. Ongelma on tullut makuaistin sekä useisiin nieluinfektioihin. Onko täällä ketään jolla samat oireet?
En haluaisi lopettaa suihinottoo ja siksi kyselen vinkkejä miten nämä vältettäisiin.
Suuseksistä infektioita??
5
241
Vastaukset
- Anonyymi
Olisiko nieltävässä tuotteessa jokin pöpö?
Oletko kokekllut vaihtoehtoisia tuotteita? Sitähän ne hpv- virukset tekevät..
Sinä olet vaarassa sairastua kurkun ja pään alueen syöpiin. Jos oireita on, niin mene tutkimuksiin.- Anonyymi
Haluan myös antaa suuseksiä toiselle miehelle, otan suihin ja nielen sperman.
olen imenyt usean miehen munaa monen vuoden aikana ja ongelmia ei ole ollut.
Ime muittenkin miesten munaa niin tiedät miten se vaikuttaa.
älä sinäkään lopeta suihin ottoa vaan jatketaan imemistä ja nielemistä. - Anonyymi
Olisko jossain Satakunnan alueella naista joka tykkää imee siistiä kundia?
[email protected]
Kirjoittele..... - Anonyymi
Tuttavalle tuli kieleen ja huuleen valtavat patit jotka vaativat todella kovan lääke kuurin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 733370
- 622604
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582298Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912227- 642203
- 421733
- 431682
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141353EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1481310Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu1721252