Hmmmmmmmmm

Palanderit sitä ja Palanderit tätä. Onko lehtien pakko kirjottaa noista. Lisää eropareja entisten lisäksi. Inhottaa oikeesti toi pari. Sori nyt vaan !!!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eduskunta on nyt joululomalla niin pakko jotain edes kirjoittaa...

Äänestä

Palanderilla pitää saada talomyytyä niin täytyy kaikki temput tehdä. - 08 valmistunut talo. Epäilen ettei kalle ole kerinnyt lainaa lyhentää kun kiinnitykset 700tha ja myyntihinta 630tha

Äänestä
  • Pikku virhearvio Kallella emännänvalinnassa jos kuvitteli riiniksen muuttavan tornioon

    Äänestä

  • Kiinnityksillä mitään tekemistä lainojen nykyisen määrän kanssa. Kiinnityksiä haetaan lainaa otettaessa tietty määrä ja ne koskevat kiinteistöä. Kiinnitysten määrä ei pienene vaikka lainan määrä vähenee.

    Äänestä

Palanderi laski mäkeä ja tuurilla voitti. Näin syntyi suuri kuuluisuus Suomessa. Talous taidot 0 ja iso suu siinä yhtälö josta lehdet saavat kirjoittelun aihetta. Riinis seikkailee vain otsikoiden takia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Palanderit sitä ja Palanderit tätä. Onko lehtien pakko kirjottaa noista. Lisää eropareja entisten lisäksi. Inhottaa oikeesti toi pari. Sori nyt vaan !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu