Mikä tämä laite on ?
https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000007687616.html
Mikä tämä laite on ?
11
78
Vastaukset
- Anonyymi
Kuvan tekstissä sanotaan, että se on lämmityslaite. Olisko toi sitten lämmönvaihdin, joka lämmittää suihkuun tulevaa kylmää vettä viemäriin poistuvan veden lämmöllä?
- Anonyymi
Mitä on kupariputkien päällä ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä on kupariputkien päällä ?
Olisko rasselia tai villaa ?
- Anonyymi
Mistä sinä sen viemärin tähän vetäisit? Kupariputkehan on kierresaumakanavan sisällä, jota käytetään ilmanvaihtokanavissa. Kyllä tuollaisen tajuaa lapsikin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mistä sinä sen viemärin tähän vetäisit? Kupariputkehan on kierresaumakanavan sisällä, jota käytetään ilmanvaihtokanavissa. Kyllä tuollaisen tajuaa lapsikin.
Moi! Jos kuvassa ei mielestäsi ole mitään viemäriin liittyvää, niin voit täyttää asiasta palautelomakkeen, joka ei liity asiaan mitenkään ja jota kukaan ei viitsi lukea. Tässä kannata edes laittaa linkkiä siihen vtun lappuun kun ei se vaikuta mitenkään mihinkään.
Terkuin,
-Emmi
- Anonyymi
Sehän on KEKSINTÖ.
- Anonyymi
pumpulia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
pumpulia
Rasselilta näyttää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rasselilta näyttää
Nollakuitua?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nollakuitua?
toi on rasselia
- Anonyymi
Pontikankeittäjän lauhdutinhan tuo on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1514886Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813576SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt312553SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402233Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä802088Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632023Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?231991Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja851983Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191458Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään991272