Karri Miettinen ja hänen YouTube video aika outo. Mitähän se Karri meinaa?
Paleface ja "palamaan" video
13
123
Vastaukset
- Anonyymi
Palamaan? Yllyttääkö tuo vai mitä?
- Anonyymi
Tämähän ei missään nimessä ole mitään terrorismia. ehei
- Anonyymi
Karri poika opettelee vain puhumaan.
- Anonyymi
Onko videolla mukana taas joku tuleva tummaihoinen murhaaja, kuten sillä yhdellä, jossa Arhinmäkikin oli hillumassa joukoissa? Ainakin siellä näkyi yksi rastatukkainen huonohampainen rappiomusa-kannabisveikko ja epämääräinen joukko "uussuomalaisia" tekemässä epämääräisiä juttuja lähinnä vastuuttomien tulileikkien merkeissä.
- Anonyymi
"Elättäkää meidät tai me pistetään palamaan, vaikka ei mitään osatakaan ja tehdäkään"-uhkailulta tuo näyttää.
- Anonyymi
Edustaako pallinaama hienoa ja suositeltavaa nuorisokulttuuria? Eikö tuo rumilus ala olla jo liian vanha kapinallisiin teinijuttuihin?
- Anonyymi
Tunnetko fiksua räppäriä ????
- Anonyymi
Paleface tuntuu olevan Halla-Ahon kanssa samoilla linjoilla siitä että väkivalta on aliarvostettu ongelmanratkaisukeino
- Anonyymi
Mitähän pallinaama tuumaa kun hänen lapsensa saavat "sitä rikastusta" tulevaisuudessa?
- Anonyymi
Mode, miksi poistit asiallisen kysymyksen`, vai saako polttopulloja heitelllä?
- Anonyymi
Eikös Puotilassa vanhuksen tappanut mamu ollut tämän ruman tyypin kaveri? Siksi varmaan YLEn ihailema.
- Anonyymi
Ne raukat ovat niin syrjäytyneitä että ihan silkkaa syrjäytyneisyyttään tekevät tuhopolttovideoita.
- Anonyymi
Paleface = Pallinaama
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2353279Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3582941Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,141957Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e601748Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591642MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121493- 1221456
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4671370Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S01370