Loser Trump on paniikissa. Hän ja häntä kannattavat luuserit sekoilevat urakalla.

Anonyymi

Loppu lähestyy eikä mikään onnistu.

Totuus valehtelevasta ja huijaavasta Loser Trumpista paljastuu myös hänen luusereilleen.

Montako aivopestyä luuseria on Suomi24:ssa jäljellä? Kuulutko vielä tähän jatkuvasti harvenevaan joukkoon?

6

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      -Ei muuta kuin "Closer to Trump"; lähemmäs Trumpia.

      • Anonyymi

        Kun kaikki Loser Trumpin rötökset selviävät, hän pääsee samaan kastiin kuin Hitler.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kun kaikki Loser Trumpin rötökset selviävät, hän pääsee samaan kastiin kuin Hitler.

        Suuri osa Loser Trumpin rikoksista jää paljastumatta. Dkumentteja on tuhottu ja väärennetty. Ja rikoksia ovat tehtailleet tuhannet avustajat.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Suuri osa Loser Trumpin rikoksista jää paljastumatta. Dkumentteja on tuhottu ja väärennetty. Ja rikoksia ovat tehtailleet tuhannet avustajat.

        New Yorkissa on jo aloitettu kymmenien veroasintuntijoiden palkkaaminen tutkimaan Trumpin ja hänen yritystensä ja perheen veroepäselvyyksiä. Kaikkea saatua tietoa voidaan sitten soveltaa muidenkin oikeasti rikkaiden perheiden verojen selvittelyyn. Helposti saadaan kasaan kymmeniä miljardeja jälkiveroja ja erilaisia sakkomaksuja. Ja muista osavaltioista paljon lisää.


    • Anonyymi

      Globalistisen valtamedian pitäisi vähän hillitä aivopesuaan, kun se aiheuttaa näin häiriintynyttä käytöstä. Ota aloittaja iisisti ja nauti elämästä.

      • Anonyymi

        Miksi aina valehtelet? Olet selvästi Loser Trumpin kannattaja ja luuseri. Edessä surkea tulevaisuus.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      112
      4677
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      173
      4415
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      95
      1789
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1681
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1433
    6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      6
      1129
    7. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      356
      1127
    8. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      61
      1020
    9. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      67
      999
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      958
    Aihe