Autoileva Pekka aikamiespoika

Vihreän liikkeen aikamiespoika Pekka näyttä vihreiden mallia autolla ajosta. Se on hyvin samanlaista kuin vihreiden muukin politiikka epävakaata ja vaarallista yhteiskunnalle
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi ViherPekka yleensä omistaa auton?

1Äänestä

Ekologisesti City maasturilla Stadin keskustassa yksin ajellen 👍
Kyllä pexi osaa!

1Äänestä

Onko Pekalla sähköauto?

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vihreän liikkeen aikamiespoika Pekka näyttä vihreiden mallia autolla ajosta. Se on hyvin samanlaista kuin vihreiden muukin politiikka epävakaata ja vaarallista yhteiskunnalle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu