Tuli jotenkin mieleen, että olisiko tuon kirjoituksen kirjoittajalla aika ottaa
yhteyttä johonkin lääkäriin tai johonkin mielenterveystoimistoon !
Kansojen vapautus mistä ja kuka on kansa ?
Onko Thaimaan ja suomen kansalainen ja heidän lapsensa kansa ?
Britanniassa on ollut siirtoimaita ties kuinka kauan ja onko ne kansaa ?
Katsokaa ja tajutkaa jo, että jos tuollaisilla puheilla voidaan jotakin johdattaa,
niin sanokaa itse, että onko se terve vai vajaa ?
Näistä kaupallisista asioista, että olisiko ensin parempi käydä se alakoulu
ja yläkoulu. Minä olen nähnyt persuja ulkomuodolta ja voin tasan tarkkaan
vannoa ja sano rehellisesti, että ne ei ole kouluja käyneitä ja monella on
vakavia mielenterveys ongelmia. Minä voin ulkomuodon perusteella sanoa,
että kuka on persu ja kuka ei. Ne on sieltä helppo poimia,
Kansojen vapautus: On alkanut ?
3
180
Vastaukset
- Anonyymi
HAPPY INDEPENDENCE DAY BRITAIN !!!
People of Finland greet the brave spiritual leader in the escape from the Peoples Prison of EU. - Anonyymi
Juuri niin, Velat ja omaisuus nollataan. The great reset. Ps.aloittajakin pääsee töihin.
- Anonyymi
Jotenkin vaikuttaa Persujen toiveelta. Ulosotossa Eurot.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1574950Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813606SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt352597SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402253Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä962149Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?282046Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632043Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872003Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211506Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1051406