Ensimmäinen myrkkyruiskekuolema lähestyy

Fimille on raportoitu jo ensimmäisestä myrkkyruiskeesta sairastuneesta. Amerikassahan myrkkyruiskeita käytetään teloittamiseenkin, ja aina ei sielläkään onnistuta.

Vapaaehtoisella myrkkyruiskeella saadaan ihmiskunnan kokoa pienennettyä, ja vähennettyä luonnontuhoa.
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Eiks toi FIM ole joku pankkiiriliike?

Äänestä

Se sairaanhoitaja, joka sai koe-erän rokotetta ja pyörtyi suorassa lähetyksessä, on nyt kuollut! 😟

Äänestä
  • Ja kaikki muutkin rokotetut kuolevat aivan lähiaikoina. Eikös vain?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja kaikki muutkin rokotetut kuolevat aivan lähiaikoina. Eikös vain?

    Ei välttämättä lähiaikoina, mutta kuolevat joka tapauksessa.

    Äänestä

  • 25.12. on kuollut. Ilmeisesti oli pienen ajan videolla, mutta siinä vaiheessa hyvin huonossa kunnossa jo. Olisiko muutoin ollut haastattelu? Miksi sairaala kertoi, että voi hyvin?

    Ilmeisesti rokotteessa myös nanosiru.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    25.12. on kuollut. Ilmeisesti oli pienen ajan videolla, mutta siinä vaiheessa hyvin huonossa kunnossa jo. Olisiko muutoin ollut haastattelu? Miksi sairaala kertoi, että voi hyvin?

    Ilmeisesti rokotteessa myös nanosiru.

    Mitä sitten joistain nanosiruista, mutta jos injektoivat 5G mokkulan perseeseen, niin siitä kyllä mieleni pahoittaisin. :)

    Äänestä

Kannattaa kietoa Pirkka talousfoliota pään ympärille ettei lääkeyhtiöiden mielenhallintalamput pääse vaikuttamaan ajatuksiin.

T: Kristalli

Äänestä

Ensimmäinen myrskyruiskekuolema ei lähesty. Se on jo kaukana takanapäin.

Niinkuin kerroit, Amerikassa myrskyruiskeita käytetään teloittamiseen. Myrskyruiskekuolemia on siis takana jo vaikka kuinka paljon, vaikka jokaisella yrittämällä ei onnistuttaisikaan.

Äänestä
  • Ehkä aloittaja tarkoitti Suomea, kun höpisi jostain fimmistä.

    Äänestä

  • Joo ja Trumpettihan jakeli myrkkyruiskeita innokkaasti kautensa lopussa.

    Äänestä

Aloittajalla saattaa olla noussut kundaliini virtsarakosta päähän.

Äänestä

Niin, yksi sadastatuhannesta on saanut allergisen reaktion rokotteesta.
Niin paha myrkkyruiske, ettei ainakaan itselle aiheuta rokotteen väliin jättämistä. :)

Äänestä
  • Sama lopputulos on ruiskutetaanko kallista litkua vai pelkkää suolavettä. Hyöty plusmiinus nolla.

    Äänestä

Nopeammin tuo väestön vähentäminen onnistuu tuolla taudilla kuin rokotteeella

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Fimille on raportoitu jo ensimmäisestä myrkkyruiskeesta sairastuneesta. Amerikassahan myrkkyruiskeita käytetään teloittamiseenkin, ja aina ei sielläkään onnistuta.

Vapaaehtoisella myrkkyruiskeella saadaan ihmiskunnan kokoa pienennettyä, ja vähennettyä luonnontuhoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu