miten monta yli 50 vuotiasta naista täällä on ketkä masturboi? Ja kuinka usein ja minkälaisissa paikoissa? Voihkitteko kovaan ääneen vai käytättekö mahollisimman vähän ääntä? ja kuinka montaa haittais jos vaik teil olis aikuinen poika joka näkee ku te tuutte alasti suihkusta? Kuinka moni tyydyttäs itteensä aikuisen poikansa edessä?
kuinka monta
Anonyymi
121822
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Paikka kiimanen pillu sitä masturboin.
Täällä yksi. Silloin tällöin. Voihkin. Ei haittaa, jos poika näkee alasti. Kuitenkin jotain rajaa, pidän huolen, ettei poika tiedä itsetyydytystouhuistani. Eli pojan nähden- ei missään tapauksessa.
Tukkimuksen mukaan ,koko maassa kolme naista.
Olisinko yksi niistä joka uskaltaisi tehdä noin aikuisen nuoren 30 miehen edessä alsti masputoisi omaa vehettään?
Olen 50- vuotias, Omankäden iloa nautin säännöllisesti, joskus harvemmin joskus monesti viikkoon. Seksi ei ole juuri mitään ilman halua ... Mulla tuolloin yleensä on sauva vaginassa enkä pysty kontrolloimaan ääntelyä työntöjen aikana. En koskaan masturboi kenenkään edessä .
Autossa oon tehny äänekkäästi kun huippu ja sormil N50
Olen mies mutta tiedän, että naisystäväni 53 yksin ollessaan räplää torttuansa ja onhan hänellä pari vibrasauvaakin. Taidanpa hankkia hänelle yllätyslahjaksi satisfyerin
kun hän niin tykkää klitoriksen nuolemisesta ja hinkkaamisesta.
Vaikea kuvitella vaikka työkavereista että kun daamit menee kotiin, niin kaivaa dildot esiin. Moniko 50-nen ajattelee ylipäätään seksiä vaikka työkaverin kanssa tai muuten vaan sexiä?
Kun niistä ei vaan puhuta😉
Masturboin usein. Lasten nähden en ikinä. Alapään pidän posliinia.
Saa sitä olla melkoinen kiima pillu kun tuollaseen menoon pystyy.
Nuoren pojan edessä onko kyseessä 30 nuori mies?
Minä olen 51 50kg 162 cm pitkä.
Saapi olla mlkoinen panopillu.
Voisitko minunkin edessä masturboida.. m47
Ei mun tarpeita kukaan muukaan tyydytä joten pakkohan mun on tehdä se itse. Tai no, niin tekisin jokatapauksessa koska oma kiva on niin mukavaa puuhaa.
Omalle jälkeläiselle se ei ole soveliasta nähtävää, jonkun muun miehen katse voi olla hyvinkin kiihottava.