Republikaanien syyttävä sormi alkaa osoittaa presidentti Trumpiin

Anonyymi

Republikaanien syyttävä sormi alkaa osoittaa presidentti Trumpiin

9

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mahtaako persut ja erityisesti Trumppia vahvasti aina puolustanut ja ihaileva Laura Huhtasaari olla nyt innoissaan. Tätäköhän persut Suomeenkin haluaisivat?

      • Anonyymi

        Perussuomalaisten kannattaja kärsii keskimäärin eniten siitä mitä on tulos tastä kaikesta.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Perussuomalaisten kannattaja kärsii keskimäärin eniten siitä mitä on tulos tastä kaikesta.

        Aivan varmasti. Tässä on näkymä mitä voisi olla tiedossa, mikäli ääripersut Suomessakin joskus pääsisivät vallankahvaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Perussuomalaisten kannattaja kärsii keskimäärin eniten siitä mitä on tulos tastä kaikesta.

        Nationalististen antiglobalistipuolueiden toimintaa aletaan tämän trumputtajien typerän toiminnan takia rajoittamaan länsimaissa mm. Euroopassa ja se ehkä oli tarkoituskin. Viimeinen niskalenkki kansallismielisten voimien tukahduttamiseen. Trump seuraajineen tarjosi tilaisuuden, tai sitten Trump oli jopa deep staten ja nwo:n mies, jonka tarkoitus oli koko ajan hoitaa tämä viimeinen niitti globalismin ja kulttuurimarxismin monikulttuurisuus- ja intersektionaalifeminismin agendan toteuttamiseen.


    • Anonyymi

      Hieman huvittaa demokraatti vaativat mielenosoittajia lopettamaan mutta silloin kun blm porukat hilluivat niin oli toinen ääni kellossa?

      • Anonyymi

        Olisiko liittovaltion vastaus Capitolilla sama, jos BLM-mielenosoittajat tunkeituisivat rakennukseen rikkoen paikkoja? Muistatko Oregonin tapahtumat,jolloin liitovaliion väliintuloa puolusteltiin valtion omaisuuden suojelemiseksi??


    • Anonyymi

      > Republikaanien syyttävä sormi alkaa osoittaa presidentti Trumpiin

      Noita republikaanisormia ei ole näkynyt, taitaa olla se ainoa syyttävä sormi syvällä omassa takapuolessasi. Käy ihmeessä tsekkaamassa.

      Johan tästä on 2 kuukautta varoiteltu, tilanteesta jossa ainoatakaan USA:n väärennetyistä vaaleista nostettua kannetta ei suostuta ottamaan oikeuteen käsiteltäväksi.

      Ei sellainen asia pelkällä hyminällä tule aseistautuneilta amerikkalaisilta menemään läpi.

    • Anonyymi

      Selvää äärioikeiston Terrorismia.

    • Anonyymi

      kohta trumppi salaliitto hörhöjen kanssa samassa sellissä

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      83
      11766
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      98
      8929
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      84
      4719
    4. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      29
      4050
    5. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      100
      4024
    6. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      6
      3886
    7. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      9
      3670
    8. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      22
      3482
    9. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      42
      3285
    10. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      47
      2894
    Aihe