Onko Ylestä tullut Amerikan kanava? Aamuisin vatvotaan erikoislähetyksin pelkkää Amerikan politiikkaa. Ei suomalaisia kiinnosta jatkuva paasaaminen Amerikan presidenttivaaleista ja presidentin tekemisistä. Kanava kiinni.
Ylevero on saatava alas, tällä kanavalla ei ole juurikaan annettavaa suomalaisille.
Yle, mikä Yle?
Anonyymi
1
131
Vastaukset 1
- Anonyymi
Ylen toimittaja oli vieläpä herättänyt yöllä maamme presidentin kommentoimaan unenpöpperössä tapausta. Hoh hoijaa...
Eikös meidän kannaltamme ole vähintään yhtä huolestuttavaa se, että EU toimii vastoin omia periaatteitaan tukiessaan jättisummin tiettyjä maita? Tuo jenkkien kiehunta ei juuri vaikuta meihin, EU on jokaisen kukkarolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791406
- 851273
- 1021023
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7586Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30556Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44522Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520