Miksei Sanna Matias Turkkilan puoliso Ukkolalta ole tänä auvoisena päivänä nähty Yhdysvaltain presidentti Donald Trumpin älykkyyttä ja viisaita ajatuksia promoavaa blogia?
Ei kai Sannasta ole tullut epäileva tai ehkäpä vielä ikävämmin - takinkääntäjä?
Ho-hoi Sanna, missä olet nyt kun sinun oppi-isäsi tarvitsee sinua?
Mutta missä luuraa Sanna Ukkola??
Anonyymi
2
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Jaa mutta tämähän se piti vielä laittaa, jotta aloitus tulisi ymmärrettäväksi kontekstissaan.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/737f782b-1752-469a-8a22-da10d8621700 - Anonyymi
Sanna palaa asiaan ja mollaa Sanna Marinia, jota ei voi sietää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1342734Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2662335Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?221423- 1151092
- 971050
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041023Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13942Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La57841Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.281794Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50781