"”Pukeutukaa Trumpin kannattajiksi”, kehoitti terroristijärjestö Antifa jo ennen 06.01.
Eläkkeellä oleva upseeri kertoi Washington Timesille, että yritys XRVision käytti kasvojentunnistus-ohjelmistojaan mielenosoittajien identifioimiseen, ja yhdisti kaksi Philadelphian Antifa -jäsentä kahteen mieheen, jotka näkyivät senaatin tiloissa otetuissa kuvissa.
BLM-Antifa-katutappelijat ja tuhopolttajat olivat jo siis menettämässä sitä myötätuntoa, jota he ovat huijaamalla saaneet demokraateilta ja Trumpin vastustajilta. Niinpä he olivat sopivasti käytettävissä tekemään tihutöitä republikaanien ja ”trumpistien” lipun alla."
https://www.extrauutiset.com/pukeutukaa-trumpin-kannattajiksi-kehoitti-terroristijarjesto-antifa-jo-ennen-06-01/
---------------------
Sillälailla, paskakokkareet paskamedioineen Suomessa. Hyvää 15% kannatusta!
False flag operation, väärä-lippu operaatio.
12
68
Vastaukset
- Anonyymi
Putinin Tiltu siellä yrittää kääntää asioita päälaelleen. Kyllä nyt on Trumpin kannattajilla hätä.
- Anonyymi
Näinpä.
- Anonyymi
Näinhän se persujen "antifa" tekee.
https://www.tivi.fi/uutiset/twitter-sulki-vakivaltaan-kehottavan-antifa-tilin-ja-pitihan-se-arvata-kuka-sen-takana-oikeasti-oli/9c6c023c-fdef-4fd5-93e7-59ad6ba08423 - Anonyymi
Hörönlörön porvarivaletta taas kerran.
- Anonyymi
Nyt äärioikeisto ei uskalla enää ottaa edes vastuuta toimistaan. Trump vaati väkeä Capitoliin ja vain 10 000 antifan jäsentä tuli vai=))
- Anonyymi
Kovimmilla Congressissa riehuneilla antifalaisilla oli omat hovitoimittajat mukana taltioimassa, kuinka törkeästi "Trumpin kannattajat" käyttäytyvät.
- Anonyymi
Tuskin.
- Anonyymi
Kyllä on oikein hyrsyttävää herutella trumpistien hätää tällä hetkellä
- Anonyymi
HA HA HA!
Paras valeuutinen aikoihin.
Tämä on kuin suoraan Trumpilta. Totuus pitää yrittää kaikn tavoin kääntää itselle sopivaksi.
Ja joku kansan tyhmimmästä osasta vielä uskoo. - Anonyymi
Ihmettelen vaan koska blm aktivisteja aletaan tuomitsemaan mediassa ja oikeudessa jenkeissä?
- Anonyymi
Heidän tuomitaan omista teoistaan ja nyt mellakoineet Trumpin kannattajat omistaan.
- Anonyymi
Antifan lisäksi demokraattisoluttautujia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3534112Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1303652Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92371Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei82200Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1471835- 1181769
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181748Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241379Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j1481030Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79915