Mites te muut pariskunnat hoidatte itsetyydytyksen? Meillä tullut tavaksi, että menen ensin makkariin ja tyydytän itselleni parit orkut. Sitten huudan mieheni mukaan ja hänkin ottaa välineensä esiin.
Hetken yhdessä vielä runnkkailemme ja saan siinä vielä yhdet, kahdet ja sitten haluan oikeata kyrpää sisääni.
Alkutyydytys
12
1332
Vastaukset
Meillä exän kanssa se meni niin, että minä aloitin suuseksillä, vähintäänkin yhden orkun verran. Sen jälkeen hän puolestaan imi minua ja sen jälkeen pantiin
- Anonyymi
Yksin en ole käynyt ennen yhdyntää masturboimassa, mutta miehen kanssa yhdessä sitä välillä harrastamme. Sääliksi vaan käy häntä, kun hän ei voi laueta, vaikka minä värisen vieressä oman orgasmini kourissa. Oma vikansa tietysti, kun haluaa mieluummin laueta pimppaani. Eikä minullakaan mitään sitä vastaan ole.
- Anonyymi
onko sillä pitkää pötköä sulle
- Anonyymi
meillä ollut mustikin mukana alkulämmittelyssä,muija tykkää
- Anonyymi
miten musti on mukana
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
miten musti on mukana
Sun persreijässä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sun persreijässä
juuri näin takaapäin
- Anonyymi
Meillä aloitetaan suuseksillä ja dildolla eka orkku ja sen jälkeen kulli sisään. Vaimo sormettaa samalla ja saa toisenkin orkun tai sitten ei aina.
- Anonyymi
Meillä myös välillä tyydytellään itseämme niin että asetun vaimoni jalkojen väliin ja katson kun hän hieroo itseään dildolla ja sormilla . Hän kertoo kun alkaa tulemaan ja minä laukean hänen pillulleen ja vatsalleen yleensä lähes samaan aikaan kun hän nauttii orkustaan. Kiihottavaa välillä tälläinen.
- Anonyymi
Että tällasia satuja
- Anonyymi
Niin niin ja..........niin
- Anonyymi
hei ihminen on maailmassa täysin omien valintojen varassa,,teetkö lihallisia
himojen tekoja,,varastatko ,valeletko ,varastatko,puhutko väärin toisesta..
eli jos haluat olla tumma sydän.. teet noita asioita ja ne tyydyttää sinua ok
mutta jos haluat että elämässäsi on valoa ja onnistumisia ,elämäsi on levollinen
ja rauha lämmittää sinua..jätät nuo ensin kertomani asiat...ok
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172373
- 441261
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70907Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää135838- 45831
- 59797
- 42766
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44735Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164722Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130684