Hmmmmmmmmm

Lähetystöneuvos T Hussein kertoo että Suomessa on kolmenlaisia irakilaisia. Osa ei tiedä kuinka Suomessa pitäisi elää. Voi viddu mitä paskaa. Eikö noille loisille saada jo lähtöpasseja järjestettyä !!!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Huomasin jutun otsikon - suomalainen" Hussein ... antaa todenmukaisen lausunnon josta hänen turvallisuus tulee varmasti muuttumaan heikompaan suuntaan!
Ja niin ollen rva Hussein tulee saamaan valtin kustantamana hänkin kuten kaikki ministerit ja suuri osa kansanedustajista TURVALLISUUS KARTOITUKSEN ja sen mukaisen vartioinnin eli henkivartijan!

Tällä tavallako meillä tullaan jatkamaan enenevässä määrin tulevaisuudessa kun näitä turvallisuus-uhkaa kansallemme aiheuttavia palvotaan ja paapotaan hyvä ettei aseisteta vielä kuitenkaan?!

Lakimme eivät koske näitä ulos osoitettuja ym. he jäävät oli päätös mikä tahansa!
Ja Vihreät auttaa tämän suuntauksen toteutumista joka käänteessä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Lähetystöneuvos T Hussein kertoo että Suomessa on kolmenlaisia irakilaisia. Osa ei tiedä kuinka Suomessa pitäisi elää. Voi viddu mitä paskaa. Eikö noille loisille saada jo lähtöpasseja järjestettyä !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu