Koska Islamin ja sen palvojien leviämisen vastustamisesta tehdään laitonta?

Anonyymi

Siihen ei kuntavaalien jälkeen mene varmasti kauan, kun vihervasemmisto hallitus sellaisen polkaisee käyntiin....

19

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minkä laisia tuomioita siitä pitäisi saada?

    • Anonyymi

      Olisiko 10-12 vuotta ehdotonta sopiva?

    • Anonyymi

      Turkki lähettää vuosittain n 150 imaamia Ranskaan
      Kuinka paljon Suomeen

    • Anonyymi

      Tiedotan.

      Islamofobia- ilmaus on jo tuotu käyttöön. Sen kehittivät taas vasuriakateemikot ja valtamediat levittivät sen julkisuuteen.

      Vihapuhe- käsite on myös omittu täysin vasurien ja kiihkomamuttajien käyttöön. Nythän on alkanut jo internetin laaja sensuuri.

      Google, Apple, Twitter ja Facebook sensuroivat härskisti kaikkea vasurien vastustajien ja jopa pelkkien arvostelijoiden kirjoituksia ja videoita!

      • Anonyymi

        Mutta pitäisi olla laki (mielummin saria) jolla saataisiin tuomittua kaikenlainen Islamin vastustaminen!


    • Anonyymi

      Tällähetkellä voidaan vain leimata, maalittaa, haukkua mutta ei saada tuomittua kuin somessa! Kyllä nyt tarvitaan radikaaleja toimia että saadaan Islamin ja sen palvojien leviämisen vastustajat vankilaan!

    • Anonyymi

      Minusta kaikkien Islamfoobikoisi leimattujen fasisti natsirasistien kuvat pitäisi julkaista eri tiedotusvälineissä (Esimerkiksi YLE olisi hyvä)....

    • Anonyymi

      Kaikenlaisia pelkoja sitä persuilla on. Noin vainoharhaista porukkaa ei voi äänestää.

    • Anonyymi

      Islamien oppi on täysin persiistä. Sitä oppia nyt vähiten tarvitaan Suomen maassa.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Islam on totalitaarinen ideologia ja se ei ole suvaitsevainen toisia kohtaan.
      Ranskassa yritetään epätoivoisesti kitkeä poliittista islamia, mutta se ei onnistu, koska politiikka ja uskonto kietoutuu yhteen islamissa.
      Siksi sitä pitää vastustaa ja mieluiten sen edustajat lähettää omiin maihinsa. Muutoin tulee arvojen kanssa konflikti. Islam ja muslimit eivät sopeudu elämään länsimaisten arvojen mukaan.

      • Anonyymi

        Islam ja juutalaisten uskonto on aika samoja. Islamissa on monia samoja profeettoja, mm.Jeesus.


    • Anonyymi

      Adolf diggasi kovasti Islamista ja arvosti kovasti sen profeettaa.

      Kertoo jotain kyseisestä uskonnosta.

      • Anonyymi

        No todellakin! Siksikö Islamilla aivopesty vihervasemmistolainen intersektionaalinen feministi suvakkien hallitus puolustaa Islamin ja Islaminpalvojien leviämistä suomessa?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No todellakin! Siksikö Islamilla aivopesty vihervasemmistolainen intersektionaalinen feministi suvakkien hallitus puolustaa Islamin ja Islaminpalvojien leviämistä suomessa?

        Suomen Islamistisimman puolueen arvopohja Anttihan sanoi Demokraatin haastattelussa että persut on äärioikeistolainen fasisti natsirasistinen puolue!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Suomen Islamistisimman puolueen arvopohja Anttihan sanoi Demokraatin haastattelussa että persut on äärioikeistolainen fasisti natsirasistinen puolue!

        Eli eiköhän sieltä kohta se lakialoitekkin tule, missä Islam kritiikki kriminalisoidaan!


    • Anonyymi

      Eiköhän se näitten turhat jälet jo osoita
      - että on aika palata kotimaihinsa
      - jonsei lähtöaiketa omastatakaa löydy
      - niin silloin pasitukset käyntiin

      SUOMESTA EI TUU KOSKAAN NOILLE LOPULLISTA LEKOTELUPAIKKAA

      • Anonyymi

        Taisi tulla jo kehitysmaataustaisten islamin palvojien loppusijoituspaikka ja tuleva kalifaattikin.....


    • Anonyymi

      Vihapuhe on jo nyt rikos.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      151
      10974
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5240
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2453
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2143
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1721
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1574
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      30
      1251
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1186
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      935
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      892
    Aihe