Onko Navalnyi kuollut?

Ei ole Venäjän oppositiosta kuulunut mitään ainakaan viikkoon.

Nyt Suomelta menee syy liittyä NATO:on.
453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suomen tulee julistaa SOTA Venäjää vastaan jos alkaa pelottaan. Hyökkäys on paras puolustus!

Äänestä

Ei ole kuollut, hänhän tuomitsi Trumpin twitter kiellon ja sanoi Yhdysvaltojen olevan demokratian irvikuva

Äänestä

"Onko Navalnyi kuollut?"

On! Eikä Suomella ole minkäänlaisia aikeita liittyä Natoon.

Navalnyi satu lässähti alkuunsa.

Äänestä

Nyt pitäisi lavastaa hukkumiskuolo, niin kuin Kristian aikoinaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei ole Venäjän oppositiosta kuulunut mitään ainakaan viikkoon.

Nyt Suomelta menee syy liittyä NATO:on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu