On upeaa olla persu.

Anonyymi

Galluput kertovat että meitä on joka päivä yhä enemmän. Tottakai, koska yhä useampi suomalainen tajuaa että PS on ainut puolue joka ajaa jokaisen suomalaisen oikeuksia ja etua. Muille puolueille muslimiterroristit ovat tärkeämpiä kuin rehelliset suomalaiset.

7

109

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vaikea käsittää keitä nämä muut ihmiset ovat. Emme toki ole yksi heimo, mutta isossa kuvassa pitäisi pitää Suomalaisten puolta.

      • Anonyymi

        Kyllä Perus On Paras !


    • Anonyymi

      En ole koskaan uskonut äänestämiseen, mutta nyt äänestän persuja koska se toinen osapuoli saattaa koko olemassaolon aivan nurinkuriseksi.
      Homus on muka normaalia, sukupuolia useita ja ihminen muka kasvissyöjä.

      Sitten puhutaan tasa-arvosta ja intersektionaalisesta feminismistä yhtäikaa, ja viimeksimainittu on kauimpana tasa-arvosta kuin mikään muu. Jopa luokkayhteiskunta on tasa-arvoisempi.

      Näiden vihervassarien on vielä helppo riehua, kun on riittävästi työtä tekevää tolkun väkeä, mutta jossain vaiheessa vihervasemmistolainen viha- ja rikkomispolitiikka menee liian pitkälle ja sitten taas veri virtaa, veikkaan niin. Sodat eivät lopu koskaan.

    • Anonyymi

      Tai paremminkin, on upeaa olla täysijärkinen, normaali ja tasapainoinen ihminen ja tämän seurauksena politiikassa ei voi sitoutua muuhun aatteeseen kuin siihen vähiten huonoon, eli perussuomalaisiin. Jos olisi sellainen puolue kuin "viherperussuomalaiset" niin liittyisin välittömästi sen jäseneksi. Se puolue pitäisi kiinni oikeasti merkityksellisistä vihreistä arvoista kuten maahanmuuttopolitiikan käsitteistön täydellinen uudistaminen, maailman väestön määrän vähentäminen, kehitysavun lopettaminen, joukkoliikenteen totaalinen uudistaminen, tiiviimpi asuminen, rahtilaivaliikenteen uudistaminen, politiikkaan pyrkivien ihmisten vähimmäisvaatimukset koulutuksen suhteen, lainsäädännön perusteellinen uudistaminen, ja etc,,,

      • Anonyymi

        Hyviä näkemyksiä nuo kaikki.


    • Anonyymi

      Nyt jo kauhistellaan kun kouluissa on tyttöjä ja poikia. Persuja se on äänestettävä, muuten tässä mennään ihan omituiseen yhteiskuntamalliin.

    • Anonyymi

      Huvittavaa kuinka Suomen tuhoajat palstalla meuhkaavat USA:n tapahtumista ihan kuin kyse olisi Suomen perussuomalaisten järjestämistä asioista rapakon takana. Ei järjen häivää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      73
      5002
    2. Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron

      Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal
      Maailman menoa
      117
      4717
    3. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      80
      4203
    4. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      106
      4158
    5. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      3
      3318
    6. Mitäs nyt sijoittajat?

      Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no
      Maailman menoa
      122
      3124
    7. Miks tän meidän

      Rakkauden on pitänyt olla näin vaikeaa?
      Ikävä
      35
      2838
    8. muista olla

      VAROVAINEN! m
      Ikävä
      28
      2787
    9. Onneksi on edes yksi kuva

      Susta mitä voin välillä ihastella ja kaipailla sua😔
      Ikävä
      40
      2773
    10. Elän vastoin

      Kaikkia arvoja kun en pysy sinusta erossa.
      Ikävä
      37
      2762
    Aihe