Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Spermasuu 47v, Helsinki

Sinä 55-66v siisti, terve ylä- alapään omaava herrasmies kenellä normi / iso kyrpä, paljon spermaa tuottava, ota minut vakkari imijäksi, haluan antaa hyvät imut ja niellä siemenet useasti, sun / mun luo. S-posti [email protected]
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minusta laatu on määrää oleellisempi. Onhan tunnettua, että esimerkiksi tupakoitsijan sperma on kitkerää. Samoin ruokatottumukset vaikuttavat sperman makuun.

Pitää olla kunnon nautintoa!

Äänestä

Kaikki menee meijeriin myös toimiva lypsy asema vielä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sinä 55-66v siisti, terve ylä- alapään omaava herrasmies kenellä normi / iso kyrpä, paljon spermaa tuottava, ota minut vakkari imijäksi, haluan antaa hyvät imut ja niellä siemenet useasti, sun / mun luo. S-posti [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu