Okareksen haastattelussa vaikuttava hermostogeneetikko Aimo Koskinen. Hän on parantanut helluntailaisena migreeni potilaita jne ajaen 4 miljoonaa km . Hän tutkii hevosiakin. Hän lupaa auttaa
Hermostogeneetikko aimo Koskinen tv7
30
7123
Vastaukset
- Anonyymi
Mikä on hermostogeneetikko?
Ei ole Aimo hellari, on Ev. lut ja kriittinen kirkkoa kohtaan.
- Anonyymi
Antaako vielä akupunktiota hevosille?
- Anonyymi
Hevoset ja ihmiset suloinen sekamelska.
Vähän outoa..- Anonyymi
Joidenkin mielestä akupunktio ei ole Jumalasta, vaan kiinalaista harhaparantamista.
- Anonyymi
Mikä siinä on outoa? Hevoset ja ihmiset ovat molemmat selkärangallisia eläimiä eli nisäkkäitä, joten jos menet nelinkontin, niin sun anatomia on yllättävän samanlainen kuin hevosilla.
- Anonyymi
Itserakas, itseään korostava, kansakoulun
käynyt mies. Tosin kiinnostunut monista asioista, joista itseopiskellut. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Itserakas, itseään korostava, kansakoulun
käynyt mies. Tosin kiinnostunut monista asioista, joista itseopiskellut.Järkyttävä ukko,rahastaa ihmisiä👹
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Järkyttävä ukko,rahastaa ihmisiä👹
Juuri näin. Vielä erityisesti heikkoja ja vaikutusalttiita vanhuksia.
Tietääköhän verottaja toiminnan laajuudesta, kun kuitenkin hän mahdollistaa hoitojen maksut ilman kuittia??
Täysin väärä profeetta.. - Anonyymi
Hän on hevoskuiskaaja. Kuten Stubb on Trump-kuiskaaja.
- Anonyymi00027
Anonyymi kirjoitti:
Itserakas, itseään korostava, kansakoulun
käynyt mies. Tosin kiinnostunut monista asioista, joista itseopiskellut.Aikoinaan läheltä seurannut miestä. Kansakoulun käynyt, tosin kiinnostunut noista asioista ja kirjaston kirjoista opiskellut. Korostaa itseään mielellään.
Tunnettu hevospiireissä. - Anonyymi00028
On outoa, mies on kansakoulun käynyt, uskovainen hevosmies, joka on itseopiskellut.
- Anonyymi
Antaako tämä Aimo Koskinen akupunktiohoitoa?
- Anonyymi
Kiitos, tutustun aiheeseen
- Anonyymi
Aimo Koskinen ei äsken kertonut Tv7lla miten hoitaa hevosta ja ihmistä. Olisin kiinnostunut kuulemaan mikä se hoito on.
- Anonyymi
Sekavalta kuulostaa. En oikein tiedä, mitä ajatella.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sekavalta kuulostaa. En oikein tiedä, mitä ajatella.
olet tuntumuksissasi oikeilla jäljillä
- Anonyymi
Jossain haastattelussa kertoi tasaavansa kehon energiavirtoja sähkökynällä🙄🤔
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jossain haastattelussa kertoi tasaavansa kehon energiavirtoja sähkökynällä🙄🤔
Korjaan edellistä:antaa jotain Japanissa kehitettyä hoitoa, joka tasaa energiavirtauksia....
- Anonyymi
Koskinen käyttää kolmiulotteista magneettihoitoa, joka tasaa energiavirtauksia ihmisissä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koskinen käyttää kolmiulotteista magneettihoitoa, joka tasaa energiavirtauksia ihmisissä.
Mitenkähän Koskinen hoitaisi minua, kun minussa ei ole lainkaan energiaa?
-vetelä- - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koskinen käyttää kolmiulotteista magneettihoitoa, joka tasaa energiavirtauksia ihmisissä.
Vakuuttavaa.
Tuollaista hoitoa tuskin pystyy antamaan kukaan muu kuin huipputason hermostogeneetikko.
- Anonyymi
Löytyykö avun saaneiden omia todistuksia pysyvistä paranemisista?
Montako hoitokertaa tarvittiin ja paljonko se kaikki tuli maksamaan?- Anonyymi
Löytyy kyllä
Koskisen oma vaimo, jolta Koskinen paransi migreenin.
- Anonyymi
Voinko helluntailaisena? Ei sitten minään muuna?
- Anonyymi
Mies ei kiinnosta, lähinnä kiinnostaa, millä autolla ajoi 4 miljoonaa kilometriä ja pitikö tehdä koneremonttia välillä.
- Anonyymi
Monella autolla ajoi uransa aikana kun oli taksikuskina Ristiinassa. Koulukyytejä ajoi vuosi kaupalla -80 luvulla. Oli myös muutaman vuoden Ristiinan Shell huoltoaseman yrittäjänä. Katosi Ristiinasta eron jälkeen ja nyt noussut pinnalle näissä hoitojutuissa.
- Anonyymi
Hänellähän on nettisivut josta löytyy puh. numero. Voit kysyä häneltä itseltään.
- Anonyymi00029
..ai että Savolainen...?
- Anonyymi00030
Tuttu on. Aivan huuhaata
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää482297Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten722193Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1362017Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut432012Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie501951HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363981745Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1061693Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta21622Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241514Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1851138