Vanhasen avioero paljastaa

kuinka syvälle kepulainen kulttuuri on levinnyt Suomessa. Onko kepulaisten muilla johtohenkilöillä salarakkaita ympäri Suomea? Karpelan, Vanhasen, Lankian, Virolaisen ja muiden tekemiset jo tiedetään mutta muhiiko jo kepun eduskuntaryhmässä jo uusi skandaali?
4267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Et luonnollisesti tajua, että pipissä päässäsi muhii aikapommi. Etkö todellakin voi jo lopettaa tuota ripulointiasi. Suollat koko ajan paskaa(=ripulisellaista) uusilla avauksillasi, pahantahtoinen kaunapaskiainen.
Katso itseäsi vihdoin peiliin ja tee johtopäätökset!

Äänestä
  • vituttaa kun suuri-Matti egosi sai silmilleen? Tyypillinen kepulainen pelle, joka hajoaa heti kun totuus kaivetaan esille.

    Äänestä

  • paskaa kirjoitti:

    vituttaa kun suuri-Matti egosi sai silmilleen? Tyypillinen kepulainen pelle, joka hajoaa heti kun totuus kaivetaan esille.

    tuota menoa.
    Hih raivosi suorastaan sytytää pääkaupungin lyhtypylväät.

    Äänestä

Kyllä taitaa teikäläistä tosissaan pelottaa että Vanhasen Masa noussee koko kansan suosikiksi.

Rauhoitu, rauhoitu jo. Kyllä se paistaa aurinko vielä sinne sinun risukasaasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


todellakin kirjoitti:

kuinka syvälle kepulainen kulttuuri on levinnyt Suomessa. Onko kepulaisten muilla johtohenkilöillä salarakkaita ympäri Suomea? Karpelan, Vanhasen, Lankian, Virolaisen ja muiden tekemiset jo tiedetään mutta muhiiko jo kepun eduskuntaryhmässä jo uusi skandaali?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu