Tämä Suomi24 tökkii jatkuvasti. Laajakaista on ja sivujen aukeaminen kestää ja kestää. Onko muilla samaa kokemusta? Ei muut palstat ole tämmösiä.
Miksi?
Ei sen pitäis
2
400
Vastaukset
- Samaa
"vikaa" täälläkin. Saas nähdä paraneeko yhtään kun nousee nopeus.
- hidas palvelin
Kyse lienee palvelimen tai keskustelupalstaohjelman hitaudesta, ei niinkään siirtonopeudesta sinun tietokoneellesi.
Minulla tämä ainakin tökkii myös, nopean ADSL-yhteyden takaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4136029- 835371
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484394- 523951
- 553761
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1753459Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1103209Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky633207- 432279
- 492215