Vihreäsyöpä tuhoaa Suomen,kepu on aisankannattaja ykkönen.Kiitos Kurvisen kepu.
Vihreä syöpä
Anonyymi
1573
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Persuja ei voi äänestää. Ei tiedä meneekö ääni sinisillä, sinimustille, vai puupääpersuille. Vaikea paikka, siksi Keskusta saa minun ääneni.
NOTTI.rauhotu.
Kyllä menee äänesi hukkaan no omapa on asiasi
Kannatusmittaus kertoo aikalailla missä mennään, viherkepulien kannatus kohta samaa luokkaa kuin POP:pankin talletuskorko ja paniikki näkyy. Seurataan lehtiä mitä viherkepulit keksii hätäpäissään ja sitten selitellään ja selitellään lopuksi nolataan vielä enemmän naurettivilla selityksillä. Hallituskumppanitkin nauraa apupuolueelle, kannattaa kuitenkin pitää mukana kun ovat Uskollisia Isännälle tekevät juuri niin kuin käsketään, kun ei ole omaa poliittista ohjelmaa mitä voisi noudattaa, Sipilähän lahjoitti Alkion kirjan 2017 Soinille.
Varmaan hyvän kirjan lahjoitti. Mutta eihän persut siitä tietenkään mitään oppineet.
Hyvä Alkion kirja varmasti on niinkuin arvelit ei Soinin porukka siitä mitään oppinut, sinisten kävi niinkuin kävi, sama suunta viherkepuleilla. Ehkä soini heitti Alkion kirjan Perussuomalaisille, nämä on selanneet Alkion kirjaa ja se näkyy jo kannatuksessa ovat gallupin 1 tällähetkellä. Toivottavasti ehtivät lukemaan koko kirjan seurataan galluppia.
Vihreät on järkevin puolue. Persut hirvein.
Juuri näin. Vihreät yrittävät jättää elämän edellytyksiä tulevillekin sukupolville. Persut päinvastoin hyödyntäisivät kaikki h uusiutumattomat luonnonvarat heti nyt ja tuhoaisivat tulevaisuuden itsekkyydellään.
Just noin. Persuilla ei ole minkäänlaista visiota tulevaisuudesta. Persut elää täydellisessä umpiossa. Kuvittelevat, että kaiken arvosteleminen ja vastustaminen on isänmaallista. Täyttä soopaa, mitä Persut suoltaa päivästä toiseen.
Hyvä että näilläkin sivustoilla on jotain järkeviä ihmisiä ettei tarvii lukea noita persujen pöljiä höpinöitä.
Vihreä aate on aivoperäinen sairaus
Ison maatalon Emäntä Rouva Saarikkokin on vannonut uskollisuutta Intersektualiselle Feministi PunaKaarti Koalitiolle.
Ja Kauhavan Persut vannoo uskollisuuttaan aseistakieltäytyjälle ja kirkosta eronneelle johtajalleen.
Kuinka Persut siten voi olla kristillissosiaalinen puolue kuten periaate ohjelmassa lukee. Varmaan tullut kirjoitusvirhe kun piti olla kansallissosialistien. Aivot lähti persuista kun Soini jätti puolueen.
Vihreät ja vassarit haluaa kaulankatkojia lisää joka niemeen, notkoon ja saarelmaan. Lisäksi armeija lakkautettavaksi ja huumeet vapaaksi. Melkoinen hallitusohjelma.