Suomen lääkerokotefiasko jatkuu...

uudet vaalit voisivat parantaa tahtia.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin että rokotevalmistajilta valmistuisi välittömästi rokotteet koko maailman tarpeeseen? :D

Äänestä

Vaci-natsit,venäjän viranomaiset kauhistelevat eu:n ja yhdysvaltojen mieletöntä rokotepolitiikkaa ja pitää sitä 2000-luvun fasistisena huumekokeiluna eläviin ihmisiin T:hiihtäjä 47 härmästä

Äänestä

Aloittaja ei taida ymmärtää mitkä tahot lääkkeitä valmistaa. Miten vaalit voisi asiaan vaikuttaa? Herää kysymys että onko aloittajalla äänioikeus, ja jos on niin miksi?

Äänestä
  • Granaattiomenamehu+ja+vihreä+tee+tuhoavat+80%+koronaviruksesta+T:hiihtäjä+47+härmästä

    Äänestä

Voi pyhä yksinkertaisuus taas kerran! Suomen vaalit siis nostaisi lääkefirmojen tuotantokapasiteettia!
Mistä teitä pöljiä oikein syntyy?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

uudet vaalit voisivat parantaa tahtia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu