LUNTA Perkele! Missä talvi kun ei tule lunta?

Nyt vihreät perse katuun ja stoppia tälle ilmaston muutokselle!
469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt kelpaisi taas sivakoida Aleksanterinkadulla ja vaatia lisää lunta.

Äänestä

jos asuu meden rannassa niin meri viellä lämmittää ilmaa,

Äänestä

Joko elokapinalla on perseet jäätyneet katuun? Ei hätää kevät sulattaa!

Äänestä

Tulloo sitä ku maltat uottoo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt vihreät perse katuun ja stoppia tälle ilmaston muutokselle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu