Trump, armahda meidät

353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Myrkynvihreät armahtaa Trumpin

Äänestä

Ihmettelen suuresti! Suoraan sanottuna Trump vaikuttaa rikolliselta aivan julkisesti.
Ja vielä pyrkii presidentiksi? Kummallinen maa tuo USA. Miksi ei pysty olemaan suora ja rehellinen Trumpia kohtaan. Tämä on mielipide, Trump ei vaikut terveeltä! Tätä mieltä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Trump, armahda meidät. Vielä ehdit.

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/b807e2ea-48fd-43d1-8cb5-944615fe63d5

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu