Koska voi taas seurata ihanan

Therese Johaugin hiihtoa? Ne jännittyneet pakarat, tehoa sykkivä reidet ja sänkyyn kutsuvat huulet saavat järkeni sekoamaan ja heittelemään tavaroita.
25<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Sinullako seisoo pelkkä järki?

Äänestä

Mitä rasvaa olet ottanut?

Äänestä

Huulirasva turvottanut klitoriksen, sitä on sitten varmaan kiva imeskellä.

Äänestä
  • Suomessa hehkutetaan muutamasta mitallista, Norja kahmii niitä kymmeniä. Mistä johtuu, että Suomea asukasluvultaan pienempi Norja on talvilajeissa aivan ylivoimainen ?

    Äänestä

Ennen kaikkea se mitä jalkojen välistä löytyy. Näen siitä unia.

Äänestä

Suomessa on sellaisia urheilijoita jotka ainoastaan herättävät inhoa.

Äänestä
  • Ja näin totesi valtakunnan ykkösinhokki !

    Äänestä

  • Tämä on aivan totta. On huomattavasti hauskempaa seurata urheilua kun urheilijat ovat kauniita.

    Äänestä

Theresellä on takapillu. Tunnen tuon vartalon rakenteen hyvin. Erittäin helppo antaa hänelle orgasmi takakautta.

Äänestä

(ikä 32 vuotta), Dalsbygda, Norja
Paino: 46 kg


minä 135kg
ikä 50v
heppi = kova kuin katajanoksa

Äänestä

raaka hiihtopakkanen ja naama

10 kuluttua on 60v

Äänestä

Netistä varmaan?

Äänestä

Imeskelin Therese Johaugin punaista, sykkivää ja kookasta klitorista Theresen käden hangatessa vimmatusti kivikovaa penistäni. Heräsin sohvalla siihen kun vaimo huusi nimeäni ja meinasin tukehtua halpaan nakkiin käden ollessa sepaluksen sisällä.

Äänestä

Jos voisin vaihtaa tämän nykyisen elämäni johonkin niin haluaisin olla mielummin Therese Johaugin terveysside neljän tunnin ajan kuin elää tässä vihervasemmiston tyranniassa.

1Äänestä
  • Totta. Mielummin 4 tuntia turvallisuutta kuin koko elämä turvattomuutta.

    Äänestä

On se vaan nainen. Therese hiihtää eikä selittele suksivoiteista ja vastatuulesta.

Äänestä
  • Liukkaat huulet riittää.

    Äänestä

Siitä vaan Lahteen ladun varteen ja poplari auki.

Äänestä

Katsoin urheiluruudusta kun Therese hiihti. Si oli todella nopeaa ja vaivatonta menoa. Ylämäki osuus suorastaan lensi. Muut kömpivät mäkeä ylös kuin jätesäkit. Kun ei osaa hiihtää niin sitten ei osaa hiihtää. Turha hakea vikoja muualta kuten Donald Trump.

Äänestä

Onhan tuo joskus ollut viehättävä, mutta ei tuommoinen kuiva lihaskimppu naisena oikein viehätä.

Äänestä

Yllättävää huomata, että Johaug ei ole vieläkään siirtynyt näyttelijättäreksi.

Toisaalta koko teatterijoukkue antaa taustatukea, joten mikäs siinä urheilun suuria tunteita tulkitessa.

Ruotsi tunnetaan "Kansankotina", kun taas norjalaisen Ibsenin klassikkonäytelmän nimi jo 1800-luvulla oli "Nukkekoti". Monella tapaa aikaansa edellä sekin.

Äänestä

Huomenna on naisten kymppi,eiköhän siellä suhinaa ole.

Äänestä

Panin kerran teresaa eikä ollut hyvä pillu. Sellainen hotopillu oli.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Therese Johaugin hiihtoa? Ne jännittyneet pakarat, tehoa sykkivä reidet ja sänkyyn kutsuvat huulet saavat järkeni sekoamaan ja heittelemään tavaroita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu