Hyvää yötä

Öitä.... öitä.....
95898
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 95

Vanhimmat

Hyviä öitä.

Äänestä

Öitä vaan.

Äänestä

Hyvää yötä. Pää on taas aika sekaisin mutta ehkä se tästä joskus. Toivon, että saisimme tähän yhteisen ratkaisun.

Äänestä
  • Mitä haluaisit, että tekisin?

    Äänestä

  • Mikä nyt pyhäiltana päätä sekoittaa?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mikä nyt pyhäiltana päätä sekoittaa?

    Sekavat unet.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mitä haluaisit, että tekisin?

    Et mitää öitä.

    Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Öitä öitä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Öitäpä öitä.

Äänestä

Öitä.

Äänestä

Töitä.

Äänestä

Hyvvee öitännä

Äänestä

Hyvää yätä.

Äänestä

Käväisin ja
alan nukkumaan 💫 Hyvää yötä 🙏

Äänestä

Öitä öitä.

Äänestä

Hyviä öitä.

Äänestä

Hyvää Yötä, ollut rankka päivä kaikilla. Nuku hyvin nyt

Äänestä
  • Haluaisin sun lopettavan tuon huumeiden vetämisen, mutta se on kai turha toivo.

    En halua sekaantua sellaiseen.

    Pysyttävä kaukana

    Äänestä

Pöytä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Öitä.

Äänestä

Yöt.

Äänestä

Yök, yökkistä ❤️

Äänestä

Öitä.

Äänestä

Nöf nöf 🤪

Äänestä

Y..

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

pidän sinusta uskomattoman paljon ja hyvää yötä. :)

Äänestä

Päivää ... päivää! Ihana talvinen päivä 🌞

Äänestä

Mitä järkeä on tulla joka ilta toivottamaan tuntemattomille hyvää yötä?
Onko joku todella noin yksinäinen?

Äänestä
  • Aloittaja ei liene toivottanut tuntemattomille hyvää yötä vaan kaivatulleen. Ennemmin monet kommentoijista ovat toivottaneet hyvät yöt tuntemattomalle, mutta kuitenkin oma kaivattunsa mielessään!

    Äänestä

Ny öitä.

Äänestä

Hyvää yötääää vik vik
🐥 toivoo tipi

Äänestä

Öitä vaan.

Äänestä

Pehmoisia kuvia... öitä

Äänestä

Hyviä öitä.

Äänestä

Öitä.

Äänestä

Öitäpä öitä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Öitä 🐥

Äänestä

Hyvät yöt.

Äänestä

Nuku hyvin.

Äänestä

Nätti, rauhallinen, nuku, nukutaan.

Äänestä

Öitä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Hyvää yötä pyötä 🐠

Äänestä

Öitä.

Äänestä

Yö on pitkä.

Äänestä
  • Elämän tarkoitus ei ole saada
    meidät näyttämään hyviltä
    toisillemme vaan olemaan
    hyviä toisillemme. (mietelause)

    Kauniita unia ja tuutulauluja 🌠💫

    Äänestä

  • Nukkumatti jee 😍

    Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Taivaalle tähtiä heitän ✨
ja itseni peitolla peitän.

Hyvää yötä. Jeesus myötä. Kiitos tästä päivästä.
🙏💫

Äänestä

Öitä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Hyvää yötä söppänä miehelle.

Äänestä

Hyvää yätä

Äänestä

Sinisiä unia, mutta vihreistä silmistä :)

Äänestä

Joka ilta kun lamppu sammuu ja saapuu oikea yö.
Nukkumatti nousee ja ovehen hiljaa lyö.
On sillä uniset tossut ja niillä se sipsuttaa.........
zzzzzzzzzz..............Hyvää yötä!

Äänestä

Hyvää yötä Ystis....
Ilta saapuu hiljalleen, tähdet tuikkii toisilleen.
Kuu kutsuu kulkemaan, Nukkumatin maailmaan.
"tuntematon"

Kauniita ja hyviä unia.🙂💤

Äänestä

Ei kyllä tule hyvä yö. Kaipaakin niin . . .

Äänestä

Voin paremmin silloin kun oon pois täältä. Kokeile sinäkin. Oon tosi surullinen ettei mulla oo yhteyttä sinuun, mutta oon jo sopeutunut siihen.

Rakas
Paina pääsi tyynyyn tähän
halaa minua vähän.
Nuku somasti
rakastan sinua somasti.(lainaus)

💫

Äänestä

Oon väsy ja alan nukkuun.
Valvominen tai palstan lukeminen ei auta mua.

🙏💫 Kauniita unia.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Öitä öitä

Äänestä

Öitä öitä

Äänestä

Öitä monia öitä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä
  • Todellisen ystävän
    tuntee siitä,
    että hänet kohdatessaan,
    pitkänkin eron jälkeen,
    on kuin eilen olisimme
    tavanneet.
    Vaikka hän olisi
    joskus kauankin poissa
    ja kaukana,
    on hän silti lähellä,
    koska hän on
    aina sydämessä. (Marleena Ansio)

    -yhä harvemmin täällä
    -arki on raskasta
    -rakkautta elämääsi

    Kauniita unia 💫

    Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Öitä.... öitä.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu