Lukijat -suraajat; Antakaa palautetta suomi24-sivuijen käytännöstä (sivunäytön alla os.)!

Anonyymi

Palstalla Maailman menoa ym. on ns. "ylläpidossa" eli edustamassa suomi24:ää olemassa olollaan ja "auktoriteetillaan" ( jota ei ole) henkilö tai toimijoita joiden älykkyys ja tietotaito ja muu osaaminen ja kyvyt hallita "valvomaansa" tms. sivustoa on ilmeisen hataraa ja kyvytöntä!
Tämä henkilö tai henkilöt joille olette antaneet valtaa enemmän kuin mihin he kykenevät!
Tämä useina iltoina ja päivinä sivuillanne oleva (MM) olento on jotain aivan uskomatonta!
Häneen ja heihin ovat monet avauksiaan tehneet kirjoittaneet tai osoittaneet muulla tavalla jo useaan kertaan tyytymättömyyttään. Vain siksi että ASIALLISET JA INFORMATIIVISET AVAUKSET eivät saa tilaa - ja mahdollisuutta olla kuten kirjoitettu!
Joka on ihan käsittämätöntä koska samaan aikaan kun on esim. joku muu on spämmännyt sivun mittaisia tai useita muita trollauksiaan ja mielipidettään tms. niin tämä henkilönne joka ilmeisesti saa jopa korvausta että ei poista tai yllyttää jopa sellaisiin tekoihin toiminnallaan!
Näitä useita toistuvia ei toivottuja ja todella häiritseviä avauksia mm. juuri MM-sivuston ketjuissa vaan poistaa siis TÄYSIN asiallisia joskus kriittisiäkin kannanottoja tiettyjä ryhmiä tai poliittisia henkilöitä arvostelevia juttuja !

Onko tämä henkilö kyvytön tehtäviinsä joka nyt mm. 20.1.-21 illalla on ollut paikalla, sama 19.1.-21 jne.!?
Siis yhteenvetona tämä henkilönne ylläpitää vihapuhetta ja sonnan jakamista hyvin tehokkaasti sehän ei ole mitenkään "sääntöjenne mukaista" johon tämän sensuroidessa tulee automaattinen viesti - kun poistaa jopa ihan todellisia viittauksia uutisiin mediassa jne.!
Muuttakaa sääntönne - "asialliset viestit eivät le tervetulleita - vain sonnan ja loan heitto käy sivuillanne!?

3

126

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuo "sääntöjenvastaista" on mielipuolista ja -valtaista.
      Sääntölinkki pitäisi olla koko ajan näkyvissä.

      Säännöt numeroituna ja poistetun kohdalle maininta mitä sääntökohtaa muka on rikottu

      • Anonyymi

        Juuri niin YHDYN edelliseen puhujaan!
        Ehdottomasti jos kommentti on kestämätön - viittaus siihen sääntöjen vastaisuuteen tulee olla näkyvissä, josta samalla muutkin kommentoijat näkee oman puheenvuorinsa kestävyyden kunkin "s-24-palstaterroristin" kohdalla!


    • Onko tämä uusi ilmiö?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      125
      6649
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      54
      5712
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      82
      4449
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      90
      4335
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      136
      4151
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      84
      1476
    7. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      361
      1329
    8. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      30
      1284
    9. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      81
      1277
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      38
      1024
    Aihe