Kokoomus-SYÖPÄ trollaa Marinin Venäjätwiiteistä.

Anonyymi

KOKOOMUS-SYÖPÄ poliitikot ovat hokeneet, että on ihan sama mistä joku läntinen ystävävaltio Venäjää Syyttää, on Suomen oltava aina mukana syyttämässä ja rankaisemassa, vaikka todisteita ei olisikaan. Juuri Kokoomus vaati venäläisen diplomaatin karkoitusta suoraa huutoa, kun britit syyttivät Venäjää Skripalien myrkyttämisestä novitshokilla joka päivä vaihtuvien todisteiden ja loputtoman todistetun valehtelun kera.

Koska valtamediat ovat Kokoomusmafian palveluksessa, ei yksikään media sanonut negatiivista sanaa siitä kun Kokoomus venäjävihassaan, ilman todisteita, vaati väenläisdiplomaatin karkoitusta. Nyt kun Marin twiittasi Navalnyin kohdalla Venäjän vastaisesti, pitävät Kokoomusmafian mediat ja trolliarmeijat valtavaa älämölöä Marin Venjän vastaisesta twiittaamiesta.

Se joka ei vieläkään tajua millainen SYÖPÄ Kokoomusmafia tälle yhteiskunnalle on hallitsemiensa medioiden avustuksella, ei tajua yhteiskunnan asioista mitään.

1

85

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Keskustele Kokoomuksesta palstalla Yhteiskunta -> Politiikka -> Puolueet -> Kokoomus.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      31
      4817
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      34
      3396
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      183
      3174
    4. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      11
      2247
    5. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      27
      1820
    6. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      12
      1798
    7. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      161
      1783
    8. Terveiset kaivatullesi

      kesän aluksi tähän ketjuun.
      Ikävä
      101
      1277
    9. Nainen, vaikka olen ja asun yksin

      Saan silti seksiä aina kun tahdon. :/
      Ikävä
      137
      1117
    10. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      14
      1079
    Aihe