HALUAN!

Kivaa seuraa, miestä, jonka kanssa vois käydä vaikka joskus oluella tai hypätä autoon ja lähteä kiertämään Suomea ristiin rastiin. Kaveripohjalta, ei mitään sitoumuksia, vain hauskaa seuraa ja hyvää mieltä. Löytyykö lähtijää?
2983
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..näet maailmaa. Jos sulla aina ovi kiinni ja olet niin vitun kylmä kun sinua yrittää lähetyä niin ei kai siitä mitään tule.

Terv: etelän mies naapurista....

Äänestä

auto hmm siis käviskö pyörä mitenkään ja heinäkuussa
2 eka viikkoa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pohjosen flikka kirjoitti:

Kivaa seuraa, miestä, jonka kanssa vois käydä vaikka joskus oluella tai hypätä autoon ja lähteä kiertämään Suomea ristiin rastiin. Kaveripohjalta, ei mitään sitoumuksia, vain hauskaa seuraa ja hyvää mieltä. Löytyykö lähtijää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu