Mies ei halua multa mitään

Anonyymi

Hei, ollaan seurusteltu nyt kohta puolisenvuotta ja tosi rakastuneita ollaan. On tullut uusia onglemia vastaan, seksi oli aluksi pelkkää mun hoitoa (suuseksiä ja sormetus), kunnes selvisi että mies jännittää niin paljon ettei hänellä seiso. No aikaa kului, mä en saanut mitään tehdä miehelle. Sitten yks kerta saatiin hommat ns. Loppuun ja harrastettiin kunnon seksiä. Tosin tässäkään en koskenut/tehnyt miehelle mitään, kyllä se kuitenkin tuli. Ihmetyttää vaan kun miehellä ei ala seisomaan jos härkin sitä, esittelen itseäni tai kosken housujen päältä. Suuseksi ei kiinnosta, eikä käsihoito. Oon ok näiden asioiden kanssa, mut ne häiritsee mieltä, kun en ennen oo tavannut miestä joka ei halua että siihen kosketaan. Miehet mitä tää vois tarkottaa? Ja naiset, ootteko törmännyt samaan ikinä?

8

56

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Piruku mul seisoo aina mut se on homo 😗

    • Mä annan sulle kunnolla

    • Anonyymi

      Tuo kannattaa selvittää kunnolla. On kyllä erikoista, jos hän ei kykene vastaanottamaan kosketusta. Siinä taustalla on jotsin, mutta mitä - sen tietää vain henkilö itse. Tulee mieleen ihan herra Grey elokuvasta Fifty Shades of Grey.

      • Anonyymi

        Joopa joo taas joku diipadaapa liibalaaba satuilee


    • Anonyymi

      Miehellä ei seiso jännityksen takia, eikä anna sun koskea kyrpään, jolloin huomaisit sen. Yritä pönkittää sille itseluottamusta sille, niin jos alkaisi toimimaan. Lekurille ukko, jos ei muu auta.
      Tsemppiä sinne.

      • Anonyymi

        Okei, oon parhaani mukaan yrittänyt tsempata ja tukea mut tuntuu ettei siihen mikään tepsi. On sanonut ettei koskaan oo näin vahvoja tunteita tuntenut ketään kohtaan ja pelkää että menettää mut ja että ''ei ole tarpeeksi''... ehkä nuokin asiat heijastuu sit tohon. Mut joo lekurille passitan jos ei ala homma toimimaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Okei, oon parhaani mukaan yrittänyt tsempata ja tukea mut tuntuu ettei siihen mikään tepsi. On sanonut ettei koskaan oo näin vahvoja tunteita tuntenut ketään kohtaan ja pelkää että menettää mut ja että ''ei ole tarpeeksi''... ehkä nuokin asiat heijastuu sit tohon. Mut joo lekurille passitan jos ei ala homma toimimaan.

        Suorituspaineita veikkaan... netistä pursuaa hardcore porkkaa ja nuoret miehet voipi kuvitella et seksi semmosta suorittamista helvetin isolla mulkulla... rauhallinen paikka ja keskustelkaa asiasta. P.s. ja jos vaan hyökkäät kulliin kiinni ja oletat samantien olevan juhlakunnossa ja valmis toimiin, niin se onmpi harha käsitys, siis että mies aina valmis panemaan....


    • Anonyymi

      Miehelläni on myös lerpahtanut kesken aktin. Siitä menee heti tosi ärtyneeksi/noloksi ja suuttuu itselleen. Hokee ettei edellisten kanssa ole vastaavaa käynyt, joten tottakai alkaa miettimään et mitä jos syy on mussa. Mutta on sanonut että ei ole, kuulemma oon liiankin haluttava mut joku on, ettei vaan saa seisomaan :/

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      144
      3641
    2. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      72
      2206
    3. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      64
      1938
    4. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      97
      1911
    5. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1869
    6. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      9
      1714
    7. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1581
    8. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      79
      1564
    9. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      11
      1370
    10. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

      Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
      Lieksa
      125
      1353
    Aihe