Mies ei halua multa mitään

Anonyymi

Hei, ollaan seurusteltu nyt kohta puolisenvuotta ja tosi rakastuneita ollaan. On tullut uusia onglemia vastaan, seksi oli aluksi pelkkää mun hoitoa (suuseksiä ja sormetus), kunnes selvisi että mies jännittää niin paljon ettei hänellä seiso. No aikaa kului, mä en saanut mitään tehdä miehelle. Sitten yks kerta saatiin hommat ns. Loppuun ja harrastettiin kunnon seksiä. Tosin tässäkään en koskenut/tehnyt miehelle mitään, kyllä se kuitenkin tuli. Ihmetyttää vaan kun miehellä ei ala seisomaan jos härkin sitä, esittelen itseäni tai kosken housujen päältä. Suuseksi ei kiinnosta, eikä käsihoito. Oon ok näiden asioiden kanssa, mut ne häiritsee mieltä, kun en ennen oo tavannut miestä joka ei halua että siihen kosketaan. Miehet mitä tää vois tarkottaa? Ja naiset, ootteko törmännyt samaan ikinä?

8

86

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Piruku mul seisoo aina mut se on homo 😗

    • Mä annan sulle kunnolla

    • Anonyymi

      Tuo kannattaa selvittää kunnolla. On kyllä erikoista, jos hän ei kykene vastaanottamaan kosketusta. Siinä taustalla on jotsin, mutta mitä - sen tietää vain henkilö itse. Tulee mieleen ihan herra Grey elokuvasta Fifty Shades of Grey.

      • Anonyymi

        Joopa joo taas joku diipadaapa liibalaaba satuilee


    • Anonyymi

      Miehellä ei seiso jännityksen takia, eikä anna sun koskea kyrpään, jolloin huomaisit sen. Yritä pönkittää sille itseluottamusta sille, niin jos alkaisi toimimaan. Lekurille ukko, jos ei muu auta.
      Tsemppiä sinne.

      • Anonyymi

        Okei, oon parhaani mukaan yrittänyt tsempata ja tukea mut tuntuu ettei siihen mikään tepsi. On sanonut ettei koskaan oo näin vahvoja tunteita tuntenut ketään kohtaan ja pelkää että menettää mut ja että ''ei ole tarpeeksi''... ehkä nuokin asiat heijastuu sit tohon. Mut joo lekurille passitan jos ei ala homma toimimaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Okei, oon parhaani mukaan yrittänyt tsempata ja tukea mut tuntuu ettei siihen mikään tepsi. On sanonut ettei koskaan oo näin vahvoja tunteita tuntenut ketään kohtaan ja pelkää että menettää mut ja että ''ei ole tarpeeksi''... ehkä nuokin asiat heijastuu sit tohon. Mut joo lekurille passitan jos ei ala homma toimimaan.

        Suorituspaineita veikkaan... netistä pursuaa hardcore porkkaa ja nuoret miehet voipi kuvitella et seksi semmosta suorittamista helvetin isolla mulkulla... rauhallinen paikka ja keskustelkaa asiasta. P.s. ja jos vaan hyökkäät kulliin kiinni ja oletat samantien olevan juhlakunnossa ja valmis toimiin, niin se onmpi harha käsitys, siis että mies aina valmis panemaan....


    • Anonyymi

      Miehelläni on myös lerpahtanut kesken aktin. Siitä menee heti tosi ärtyneeksi/noloksi ja suuttuu itselleen. Hokee ettei edellisten kanssa ole vastaavaa käynyt, joten tottakai alkaa miettimään et mitä jos syy on mussa. Mutta on sanonut että ei ole, kuulemma oon liiankin haluttava mut joku on, ettei vaan saa seisomaan :/

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      54
      2212
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      199
      2041
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1382
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1170
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      995
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      929
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      49
      872
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      845
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      61
      746
    Aihe