Rakennustyö Bunu

Nuoret yritäjät pelastaa Suomen. Olispa meidän oma nuoriso yhtä aktiivisia.
Hyvä työnlaatu ja hinnat kohdilla. Paikat siivotiin myös huolella.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se on hienoa että romanialaiset ovat vihreiden tuella löytäneet myös tämän markkinaraon. Joko jaetaan romanian passeja vantaan kirjastoissa?

Äänestä

Maahanmuuttoa on tuettava. Suomalainen virkamies sai 2 vuotta palkaa siitä
ettei tee mitään! Maahanmuutajat tekevät sen töitä ihan lakien mukaan ohjatusti.
Yrtäjäin tuki yhdistys on auttanut tänkin miehen alkuun .

Äänestä

Palkittu vuoden yrittäjä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nuoret yritäjät pelastaa Suomen. Olispa meidän oma nuoriso yhtä aktiivisia.
Hyvä työnlaatu ja hinnat kohdilla. Paikat siivotiin myös huolella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu