Israelissa on rokotettu ihmisiä koronaa vastaan huikealla tahdilla. Jos Petri Paavolan lääkemyrkkyteoria pitäisi paikkansa, olisi maassa jo melkoinen määrä kuolleita. Eipähän ole kuulunut uutisia poikkeuksellisista kuolleisuusluvuista Israelissa.
https://www.verkkouutiset.fi/nain-israel-onnistui-rokotusoperaatiossa/#4df801a0
https://www.verkkouutiset.fi/nain-israel-onnistui-rokotusoperaatiossa/#4df801a0
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei kai kukaan niin tyhmä ole, että rokottaa rokotteella mikä johtaa välittömään kuolemaan.
Mikä ihmeen lääkemyrkkyteoria?
Pistäpä linkkiä Petri Paavolan opetuksiin
Etkö tosiaan ole kuullut Paavolan lääkemyrkkyjutuista, vaikka ne ovat olleet viimeaikoina erittäin paljon tapetilla. Tälläkin palstalla on asiasta väännetty. Koita vaikka etsiä googlaamalla tietoa aiheesta.
En ole lukenut palstaa enkä kuunnellut tai lukenut Paavolan juttuja. Tiedän, että se mies on ihan pehmeä päästään ja salaliittoteorioiden myrkyttämä, mutta kun syytetään jostakin, niin toivoisin suoraa linkkiä opetukseen, niin ettei tarvitse etsiä itse, jos tahtoo varmistua syytösten aitoudesta.
Omat syytökseni perustuvat henkilökohtaiseen kokemukseen hepusta ja vuosia sitten luin hänen opetuksiaan netistä, mikä kertoi, että ei ole muuttunut mies muuta kuin pahempaan suuntaan siitä kun viimeksi tapasin hänet.
Petri Paavola on skandaaleja lietsova salaliittotereetikko, jonka puheisiin ei pidä missään nimessä luottaa. Hän jakaa salaliittoteorioitaa nykään Tokentubessa, joka on hämäräporukan suosima merirosvoradio.
Missä on sitten ne Paavolan pelottelemat rokoteuhrit? Niitä ei ole missään nimessä sitä määrää, mitä Paavola on ennustanut. Tämä myös todistaa, ettei rokotteita ole suunniteltu aiheuttamaan väestönmäärän vähentämiseen eikä pandemia ole eliitin salaliittosuunnitelma. Tämä kaikki on Paavolan mielikuvituksen tuotetta, mitkä hän on kopioinut Qanon salaliittoteoreetikoilta.
Onhan sitä vastustettu ennenkin.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005970706.html
Niin, missä tilastot eri koronarokotteiden tappoprosenteista ja kuinka nopeasti rokotuksesta kuolema seurasi?
Asia on liian arkaluontoinen. Jos joku tuollaisia tilastoja tekisi, valemedia ei siitä mitään raportoisi.